А ви це знали? Дуже корисний лайфхак! Навіщо господині в ємність із борошном та крупами кладуть лавровий лист

Відомо, що при довгому зберіганні в крупах і борошні можуть завестися паразити. Уберегти продукти від їх появи допоможе простий лавровий лист, зазначають Патріоти України.

Ця пряність відома людству з давніх часів. Однією з її корисних властивостей є здатність відлякувати жучків. За словами досвідчених господинь, одного лаврового листа в банку з крупою буде достатньо, щоб захистити її від комах.

Однак лавровий лист не тільки справляється з паразитами, але і збільшує термін зберігання продуктів. При цьому їх смак або аромат через спеції не змінюється. Тому цей простий секрет можна сміливо брати на озброєння.

Яблуня любить воду більше, ніж груша, а черешня - більше, ніж вишня: Коли і як правильно поливати дерева в саду

субота, 28 травень 2022, 12:28

Садівникам важливо знати як правила висадки саджанців, так і правила догляду за деревами. Втім, це стосується всіх рослин, які вирощують дачники, передають Патріоти України. Автори «Моя дача. Сад та город» дали корисні поради щодо поливу саду. Так, пот...

ТОП-5 головних шкідників томатів: Що потрібно про них знати і як позбутися

субота, 28 травень 2022, 10:20

Городникам, які займаються вирощуванням томатів, необхідно не тільки підгодовувати розсаду після висадки в ґрунт і видаляти нижнє листя, щоб повітря вільно циркулювало між стеблами у нижній частині куща, а й боротися зі шкідникамиЮ передають Патріоти У...