А ви це знали? Як горіхи впливають на здоров'я серця

Американські фахівці заявили, що регулярне вживання горіхів може підтримати здоров'я серця і істотно знизити ймовірність передчасної смерті від серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України.

Горіхи знижують рівень ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) і тригліцеридів, які сприяють утворенню бляшок холестеринів в артеріях.

Автори дослідження підкреслили, що до їжі можна вживати будь-які горіхи, оскільки майже всі їх види містять ненасичені жири, омега-3 жирні кислоти, клітковину, вітамін Е, рослинні стероли і L-аргінін.

За словами вчених, 80% передчасних інсультів і інфарктів можна запобігти, якщо уважніше ставиться до свого здоров'я і вживати в раціон харчування корисні для серця продукти.

Точно припаде до смаку всім! Цікавий варіант рецепта картоплі в духовці з м'ясом - це шалено смачно

вівторок, 18 травень 2021, 17:27

Все дуже просто, але це шалено смачно! Цікавий варіант картоплі з м'ясом приготований в духовці. Дивіться і повторюйте на здоров'я, передають Патріоти України. Інгредієнти. Приготування. 1. Велику картоплю (п'ять штук) чистимо, миємо й ріжемо навпі...

Рідні точно оцінять! Дуже смачний десерт всього за 5 хвилин з 3 інгредієнтів - смачніше, ніж морозиво

вівторок, 18 травень 2021, 15:44

Дуже смачний десерт всього з 3 інгредієнтів, який готується всього 5-7 хвилин + час на охолодження. Виходить домашній повітряний крем Ганаш, який набагато смачніше, ніж будь-яке морозиво, передають Патріоти України. Інгредієнти. Приготування. 1. Н...