А ви це знали? Як на характер людини впливає черговість її народження у сім’ї

Психологи впевнені, що старші і молодші діти з однієї родини мають абсолютно різні нахили і риси характеру. Як же на це впливає черговість народження? У вчених є на цей рахунок кілька цікавих наукових спостережень, передають Патріоти України.

Молодша дитина

Як правило, народжені в сім’ї молодші діти, виростаючи, працюють або на себе, або займають керівну посаду. Група психологів виявила, що остання дитина найчастіше з дитинства розвиває в собі дух бунтівника, і більшість з них схильні ризикувати, наприклад, відкривати власний бізнес. Молодші діти навіть у дорослому житті мають безліч хобі і захоплень, чого не можна сказати про їх старших братів і сестер.

Середня дитина

Якщо ви середня дитина, то, ймовірно, постійно допомагаєте іншим членам сім’ї. Ви великий альтруїст і часто ставите інтереси інших людей вище своїх власних. Ви також дуже товариські і маєте багато друзів, якщо вірити твердженням психологів.

Старший або єдина дитина

Якщо ви старшаабо єдина дитина в сім’ї, у вас більше шансів досягти успіху без сторонньої допомоги. У вашому характері переважають лідерські якості, але ви також схильні бути конформістами, тобто погоджуватися з думкою більшості. Це допомагає вам знаходити спільну мову з усіма, але не жертвувати, при цьому, своїми особистими інтересами.

  • Ще один цікавий факт

Вчені прийшли до висновку, що молодші діти найчастіше дружать з іншими молодшими дітьми, середні – з такими ж середніми, а найстарші діти найкраще знаходять спільну мову з тими, хто теж в своїй родині був первістком. Через схожість характерів з таких стосунків виходить хороша дружба чи міцна сім’я.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...