А ви це знали? Як на характер людини впливає черговість її народження у сім’ї

Психологи впевнені, що старші і молодші діти з однієї родини мають абсолютно різні нахили і риси характеру. Як же на це впливає черговість народження? У вчених є на цей рахунок кілька цікавих наукових спостережень, передають Патріоти України.

Молодша дитина

Як правило, народжені в сім’ї молодші діти, виростаючи, працюють або на себе, або займають керівну посаду. Група психологів виявила, що остання дитина найчастіше з дитинства розвиває в собі дух бунтівника, і більшість з них схильні ризикувати, наприклад, відкривати власний бізнес. Молодші діти навіть у дорослому житті мають безліч хобі і захоплень, чого не можна сказати про їх старших братів і сестер.

Середня дитина

Якщо ви середня дитина, то, ймовірно, постійно допомагаєте іншим членам сім’ї. Ви великий альтруїст і часто ставите інтереси інших людей вище своїх власних. Ви також дуже товариські і маєте багато друзів, якщо вірити твердженням психологів.

Старший або єдина дитина

Якщо ви старшаабо єдина дитина в сім’ї, у вас більше шансів досягти успіху без сторонньої допомоги. У вашому характері переважають лідерські якості, але ви також схильні бути конформістами, тобто погоджуватися з думкою більшості. Це допомагає вам знаходити спільну мову з усіма, але не жертвувати, при цьому, своїми особистими інтересами.

  • Ще один цікавий факт

Вчені прийшли до висновку, що молодші діти найчастіше дружать з іншими молодшими дітьми, середні – з такими ж середніми, а найстарші діти найкраще знаходять спільну мову з тими, хто теж в своїй родині був первістком. Через схожість характерів з таких стосунків виходить хороша дружба чи міцна сім’я.

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...

Творять дива! ТОП-3 продукти, які подовжують молодість

понеділок, 22 липень 2024, 19:50

Вік обдурити неможливо, втім є три продукти, які призупиняють процеси старіння організму, передають Патріоти України. Що потрібно зробити, щоб домогтися здоров'я та довголіття? Час зупинити не можна, проте у сучасному світі є багато можливостей, щоб по...