А ви це знали? Як зберігати банани, щоб не чорніли 15 днів - лайфхак

Стиглі банани, принесені з магазину, дуже швидко чорніють. Та є один секрет зберігання фруктів, який продовжить їхнє життя ще на 15 днів, передають Патріоти України.

Що ми робимо не так з бананами?

Зазвичай банани вдома всі кладуть на якусь полицю, або на стіл — у вазу з фруктами. Впродовж кількох днів банани активно дозрівають, а потім починають псуватися. Шкірка стає темно-коричневою і неапетитною. Ще один варіант — покласти їх у холодильник, але це працює лише декілька днів, потім банани все одно стають м'якими та чорними.

Та є один спосіб, що справді уповільнить процес їх дозрівання. Річ у тім, що, дозріваючи, стебла бананів виділяють етилен. Потім він поширюється на решту плоду, і таким чином допомагає йому дозріти. Є популярний спосіб, при якому плодоніжку банана щільно пакують у харчову плівку. І тут все правильно, але є один важливий момент — загортати слід не в’язку бананів разом, а кожен банан окремо. Так залишається менше місць, з яких просочується етилен.

Цей тест розкаже про вас багато нового: Просто дайте відповідь на одне запитання

середа, 7 червень 2023, 16:12

Цей психологічний тест розкриє, що ви за людина, передають Патріоти України. Просто погляньте на картинку, яка зображена нижче, та скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу? . Якщо ви побачили місто... Це означає, що ви товариська і цілеспрямована л...

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?