А ви це знали? Які дерева не варто білити весною - принесе більше шкоди!

Питання, білити чи не білити дерева навесні, є одним із найбільш дискусійних. Що відомо достеменно – деякі породи дерев від такого догляду точно не отримають жодної користі. Тому напередодні сезону садових робіт важливо знати, які дерева білити не треба, передають Патріоти України.

Навіщо білити дерева

Основне призначення побілки – захист кори дерева від сонячних опіків взимку та навесні, коли її не захищає тінь від листя. Також побілка здатна захистити дерево від розстріскування ствола під час весняних перепадів температур. Ну і нарешті вапно має легкий ефект захисту від комах-шкідників.

Які дерева не можна білити

Такої обробки можуть не пережити молоді рослини. Поки ствол саджанця тонкий і не до кінця сформований, він може самостійно протистояти природним умовам. А от побілка може навпаки завдати йому шкоди. Білити молоді дерева можна починати приблизно з 3-річного віку.

Не варто також обробляти вапном хворі та пошкоджені рослини. Речовина може потрапити всередину дерева і завдати йому шкоди. Тріщини та інші рани на стовбурі необхідно в першу чергу заліковувати спеціальним чином. Також погано вапно поєднується із грибковим ураженням.

Ці три інгредієнти зіпсують будь-який шашлик: Що не потрібно додавати до маринаду

неділя, 4 червень 2023, 21:14

Шашлик - основна страва будь-яких пікніків та просто відпочинку на природі. Гаряче соковите і ніжне м’ясо, що тане в роті і віддає димком, запам’ятовується надовго. У приготуванні смачного шашлику ключову роль грає маринад, тому важливо вміти правильно...

Відмова від них може продовжити життя! ТОП-5 найшкідливіших продуктів для серця

неділя, 4 червень 2023, 17:30

Серцево-судинні хвороби є найчастішою причиною смертності у світі. На головний орган негативно впливають малорухливий спосіб життя та неправильне харчування, передають Патріоти України. Кардіологи назвали топ-5 найшкідливіших продуктів для серця. Відм...