А ви це знали? Які фрукти не можна класти поруч - доведеться викинути усе в смітник

Деякі фрукти, м’яко кажучи, "не дружать" один з одним. Їх ні в якому разі не можна зберігати поруч, адже одні з них можуть прискорювати дозрівання інших, і як наслідок фрукти швидше псуватимуться, передають Патріоти України.

Є кілька таких "недружніх пар". Такі поєднання варто знати наперед, щоб після повернення з магазину випадково не покласти їх разом.

Наприклад, на одній полиці не можна зберігати яблука та апельсини. Навіть якщо вони лежать не поруч, а на невеликій відстані один від одного, все одно у них запустяться процеси дозрівання, які через певний час призведуть до гниття. І ви й опам’ятатися не встигнете, як доведеться викидати як яблука, так і апельсини.

Також ж непоєднуваною парою є яблука і банани. При цьому їх не можна лишати не лише поруч один з одним, а й поруч з іншими фруктами. Адже вони обоє містять у своєму складі речовини, які пришвидшують дозрівання та псування інших фруктів.

Якщо ви боїтеся, що банани після купівлі можуть перезріти до того часу, коли ви їх будете їсти, то просто покладіть їх у холодильник. Це сповільнить процес дозрівання. Перед цим їх можна замотати у харчову фольгу.

Якщо ж вам навпаки потрібно, щоб банани чи яблука швидше дозріли до потрібного рівня, то покладіть їх поруч з іншими фруктами.

Те, що ви першим побачили, розкриє, чого ви потребуєте зараз

вівторок, 21 березень 2023, 0:13

Характер людини багато в чому визначає прагнення, проте далеко не завжди ми в змозі визначити, чого ж ми бажаємо насправді, передають Патріоти України. Даний тест по картинці допоможе розібратися в підсвідомих прагненнях і вкаже шлях до досягнення успі...

Як правильно зберігати хліб, щоб він довго залишався свіжим - лайфхаки, про які мало хто знає

понеділок, 20 березень 2023, 23:41

Звичайно, краще купувати стільки продуктів, скільки ви можете з’їсти. Однак іноді бувають ситуації, коли випічки вдома і вона не встигає з’їдатись. Деякими секретами зберігання продуктів ми з вами вже поділилися. Але лайфхаки для продовження життя хліб...