А ви це знали? Які фрукти не можна класти поруч - доведеться викинути усе в смітник

Деякі фрукти, м’яко кажучи, "не дружать" один з одним. Їх ні в якому разі не можна зберігати поруч, адже одні з них можуть прискорювати дозрівання інших, і як наслідок фрукти швидше псуватимуться, передають Патріоти України.

Є кілька таких "недружніх пар". Такі поєднання варто знати наперед, щоб після повернення з магазину випадково не покласти їх разом.

Наприклад, на одній полиці не можна зберігати яблука та апельсини. Навіть якщо вони лежать не поруч, а на невеликій відстані один від одного, все одно у них запустяться процеси дозрівання, які через певний час призведуть до гниття. І ви й опам’ятатися не встигнете, як доведеться викидати як яблука, так і апельсини.

Також ж непоєднуваною парою є яблука і банани. При цьому їх не можна лишати не лише поруч один з одним, а й поруч з іншими фруктами. Адже вони обоє містять у своєму складі речовини, які пришвидшують дозрівання та псування інших фруктів.

Якщо ви боїтеся, що банани після купівлі можуть перезріти до того часу, коли ви їх будете їсти, то просто покладіть їх у холодильник. Це сповільнить процес дозрівання. Перед цим їх можна замотати у харчову фольгу.

Якщо ж вам навпаки потрібно, щоб банани чи яблука швидше дозріли до потрібного рівня, то покладіть їх поруч з іншими фруктами.

Гості пальчики оближуть! Неймовірний рецепт запеченої качки

субота, 18 травень 2024, 12:15

Запечена качка вже давно перестала бути святковою стравою. Її часто готують на вечерю або на недільний обід із родиною чи друзями. І звичайно, хочеться, щоб вона була м’яка, ароматна, танула у роті. За цим рецептом вона буде саме такою. Качку потрібно ...

Це справді працює! Вчені назвали дієту, що допоможе зменшити симптоми стресу і тривожності

субота, 18 травень 2024, 11:30

Дослідження Університету Південної Австралії показало, що середземноморська дієта може зменшити симптоми стресу та тривоги. Провідна дієтологиня і дослідниця, доктор Еванджелін Манціоріс сказала, що дослідження «показує, що коли люди похилого віку дотр...