А ви це знали? Які подарунки не можна передаровувати - не накликайте на себе неприємності!

Отримати в подарунок на Новий рік або День народження непотрібну річ або щось, що точно не стане в пригоді - ситуація досить часта. І зазвичай такі подарунки відправляються в коробку "для передарювання". Які подарунки категорично не можна передаровувати, а які дійсно можна – читайте в матеріалі нижче, зазначають Патріоти України.

З давніх часів вважається, що передаровувати подарунки не можна. Такі речі несуть в собі особливий сакральний сенс.

Це пов'язано з тим, що раніше подарунки майстрували власними руками, в них вкладали частинки своєї доброти й такі предмети вже заздалегідь були заряджені енергетикою нового власника. Також подарунки вважалися певними оберегами та талісманами, які приносили удачу і щастя.

Разом з подарунком людині віддавалася позитивна енергетика і благословення. А віддавши такий подарунок комусь іншому, одержувач всього цього позбавлявся.

І тому, кому передарували подарунок, щастя було не бачити - подарунок готували не для нього. У сучасному світі своїми руками подарунки роблять вкрай рідко. Тепер їх просто купують і встигають потримати в руках не більше декількох хвилин.

Але і такі подарунки передаровувати небажано. При виборі подарунка в магазині також є енергетика, вважають езотерики.І навантаження на покупний подарунок йде не менше, ніж на те, що зроблений власними руками. Передарувати такий подарунок - залучити неприємності.

Разом з подарунком людина отримує благословення Всесвіту. Якщо людина відмовляється від подарунка, він подає сигнал, що йому презенти більше не потрібні. І так вона відмовляється від удачі та благополуччя.

Які подарунки можна передарувати

Існують подарунки, які можна передарувати. Це стосується речей, які передають у спадок з покоління в покоління. Але такі предмети повинні залишатися в межах однієї сім'ї та передарувати їх сторонній людині не можна.

Також можна передарувати подарунок, який вам подарували для проформи. Якщо він був куплений в найближчому магазині навмання і вам його вручили просто в знак поваги, то можете сміливо його передарувати. Такий подарунок не несе в собі нічого - ні хорошого, ні поганого. Це стосується і подарунків від незнайомих людей.

Викидати непотрібні подарунки не варто. Віддайте їх на благодійність, відвезіть в дитячий будинок або гуманітарну організацію, яка займається людьми з інвалідністю, сиротами, літніми. Якщо у подарунка був чек, то можете повернути його в магазин. Там можна повернути гроші або поміняти на щось більш підходяще. Бажано, щоб при покупці таку можливість обговорили заздалегідь.

Як правильно передарувати подарунок

Якщо вже так сталося і вам потрібно передарувати подарунок, то зробіть це щиро і від душі. Бажано, щоб ніхто не здогадався про те, що він передарований. Не варто передаровувати подарунки, які знаходяться у вашому домі вже давно – вони набрали вашу енергетику. Упаковку, листівку, стрічку на такому подарунку потрібно повністю замінити. Це допоможе подарунку знайти нову індивідуальність.

Навіщо класти сіль у пральну машину - хитрість, яка вирішує важливу проблему

неділя, 29 січень 2023, 21:12

Пральна машина з часом може покриватись різними осадами, брудом і навіть пліснявою. Відразу зазначимо, що вашої провини в цьому особливо немає, адже причиною є вода та мильні залишки, які сприяють розвитку грибків та появі неприємного запаху. Розв'язан...

Торт "Рафаело" за українським рецептом - напрочуд ніжний десерт, просто тане в роті

неділя, 29 січень 2023, 17:56

Тістечка, пиріжки, печиво, торти - улюблені ласощі для багатьох українців. Поряд з традиційними рецептами господині часто експериментують, вносячи в десерти родзинку, яка робить їх неповторними, передають Патріоти України. Так, усім відомий торт «Рафае...