А ви це знали? Які продукти не можна мити перед приготуванням та вживанням у їжу

Існує поширена думка, що всі продукти необхідно мити перед приготуванням, оскільки вода змиває з них бруд та шкідливі бактерії. Однак у деяких випадках це не відповідає дійсності, а навпаки, підвищує ймовірність потрапляння бактерій всередину організму. Говоримо саме про вже упаковані продукти, придбані в супермаркетах, передають Патріоти України.

Подробиці

Листова зелень

Перед тим, як накришити в салат зелену цибулю, петрушку або руколу, багато хто поспішає їх помити. Це не тільки псує зовнішній вигляд салату, але й сприяє поширенню шкідливих бактерій, якнайшвидшого їх потрапляння в наш організм. Це марно ще й тому, що вся зелень проходить відповідну обробку перед відправкою у продаж.

Яйця

Яйця також належать до тих продуктів, які не можна мити, оскільки зі шкаралупи змивається захисна оболонка, яка відкриває шкідливим бактеріям шлях для проникнення всередину. З цієї причини миті яйця довго не зберігаються навіть у холодильнику.

Гриби

Придбані в магазині гриби також пройшли відповідну обробку, їх не потрібно мити, особливо якщо плануєте відправити в холодильник. Помиті гриби добре вбирають вологу, швидко втрачають свій початковий вигляд та смак і починають гнити. Крім того, миття не виконає своє основне завдання, і якщо на грибах збереглися шкідливі мікроорганізми, вони активніше почнуть розмножуватися.

ТОП-5 секретів, які допоможуть вам покращити смак фаршу

неділя, 26 травень 2024, 12:14

Досвідчені господині намагаються завжди готувати фарш самостійно, тому що в цьому випадку завжди можна контролювати не тільки якість продукту, але і безпосередньо впливати на смак страви. Проте з м’ясом не завжди вдається працювати ідеально. Тому варто...

Сніданок за хвилину: Як швидко приготувати яєчню в мікрохвильовці

неділя, 26 травень 2024, 11:07

Зранку немає часу ні на що. Навіть того чаю не завжди можна ковтнути, але ж їсти також хочеться. Не гайте час з гарячими сковорідками. Яєчню можна зробити в мікрохвильовці лише за одну хвилину. Розповідаємо далі в статті про цей спосіб. Потрібну вам та...