А ви це знали? Які речі заборонено дарувати на Новий рік - несуть бідність та хвороби

Новий Рік - це час веселих гулянь, пишних застіль та, звичайно ж, приємних подарунків. Однак слід пам'ятати, що в народній традиції деякі речі несуть бідність, сварки та хвороби, тому дарувати їх у жодному разі не можна, зазначають Патріоти України.

Ножі, виделки, ножиці, бритва

Всі гострі предмети, якими можна поранитися, несуть енергетику невдач, сварок та руйнування стосунків. Навіть дуже гарні ножі, дорогі столові прилади, якісну бритву кожна людина має купити сам. З давніх часів вважається, що колючі і ріжучі предмети, якщо вони були подаровані як подарунок, стають причиною неприємностей і бід.

Дзеркало

Цей предмет з давніх-давен вважався порталом в інший світ, тому дарувати дзеркало не варто навіть у комплекті з косметикою. Якщо подарунок вже куплений, то разом із ним слід подарувати скляну ємність зі святою водою.

Домашні тапочки, рукавички та спідня білизна

Ці речі можуть залучити до життя людини, якій вони подаровані, проблеми зі здоров'ям та невдачі в особистому житті.

Рушник

Традиційно рушники відносять до обрядових предметів на похорон, тому дарувати їх близьким та знайомим на Новий рік вкрай небажано.

Алкоголь

Усі спиртні напої, включно з шампанським, не можна дарувати на Новий рік. Вважається, що такий подарунок веде до сварок та розриву стосунків між людьми.

Розбиті дзеркала і старі фото: Які речі притягують негаразди у дім

понеділок, 25 вересень 2023, 13:50

Забобонні люди вірять, що деякі речі можуть притягувати нещастя та негатив у дім. Тому намагаються позбуватись предметів, щоб не піддавати ризику свою сім'ю та добробут, передають Патріоти України. Якщо ви відчуваєте в домі неприємну атмосферу або у в...

Чим мити пластикові контейнери для їжі прості способи позбутися запаху

понеділок, 25 вересень 2023, 13:30

Пластикові контейнери - це зручні ємності для зберігання різних продуктів. Так, запахи не розповсюджуються по кухні чи холодильнику, а їжа не "обвітрюється", передають Патріоти України. Але харчовий пластик, з якого зроблені контейнери, важко відмити ...