А ви це знали? Якість вершкового масла в домашніх умовах можна перевірити горілкою

Натуральне вершкове масло виготовляють із коров'ячого молока, без використання рослинних компонентів та синтетичних барвників. На жаль, часто на ринку виникають цілі партії фальсифікату. Перевірити якість вершкового масла дуже просто в домашніх умовах за допомогою звичайної горілки, передають Патріоти України.

При виборі вершкового масла в магазині необхідно звертати увагу не тільки на етикетку, але і колір продукту. Щоб поліпшити вигляд фальсифікованого продукту, недобросовісні виробники можуть додавати барвник.

Впевнитись, що у вершковому маслі немає хімічних барвників, можна в домашніх умовах за лічені хвилини. Оскільки етиловий спирт є відмінним розчинником для більшості синтетичних барвників та пігментів, то невелика кількість горілки дозволить визначити склад продукту.Небагато горілки налийте в склянку і підігрійте на водяній бані до 60 градусів Цельсія. Відріжте шматочок олії, покладіть у чашку і залийте теплою горілкою. Якщо рідина придбала жовте або жовто-жовтогаряче забарвлення, то це вірна ознака того, що в масло було додано барвник.

Експерти рекомендують відмовитися від покупки вершкового масла, яке виробляється з порушенням законодавства. Згідно з ГОСТом, вершкове масло повинне складатися виключно з молочного жиру, наявність будь-яких добавок неприпустимо. Крім того, синтетичні барвники можуть бути небезпечними для здоров'я.

Модницям на замітку: Стиліст назвав колір волосся, який омолодить ваше обличчя

п’ятниця, 27 травень 2022, 15:56

Стиліст Джей Бірмінгем назвав колір і техніку фарбування, які додадуть вашому зовнішньому вигляду свіжості і омолодять ваше обличчя. Про це повідомляєThe Sun, передають Патріоти України. За словами експерта, найбільш ідеальна техніка фарбування - це к...

Господарям на замітку! Чи можна консервувати та маринувати з морською та йодованою сіллю

п’ятниця, 27 травень 2022, 15:25

Попереду літо, сезон консервування. А після закриття найбільшого підприємства з виробництва солі "Артемсіль" кам'яна сіль зникла з прилавків магазинів, стала дефіцитом, передають Патріоти України. Чим можна при консервації замінити звичайну сіль, чи мо...