А ви це знали? Який сорт хліба найшкідливіший - з чого його роблять та кому небезпечно вживати

Хліб - один із основних продуктів харчування в раціоні більшості людей. Однак якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я, варто зменшити кількість вживаного хліба, і повністю відмовитися від одного із сортів. Дієтологи розповіли, який хліб вважається небезпечним для здоров'я, передають Патріоти України.

На першому місці за шкідливістю знаходиться білий пшеничний хліб із рафінованого борошна найвищого ґатунку. До його складу входять рафіновані вуглеводи, які за регулярного вживання викликають сильні запалення в організмі.

Користі в такому хлібі немає жодної. За словами медиків, борошно вищого сорту не має "зародка" білка, в якому містяться мікроелементи, вітаміни та антиоксиданти.

Білий хліб складається виключно з вуглеводів, крохмалю, солі та цукру. Його часте вживання - це шлях до ожиріння та інших хвороб, особливо при нерухомому способі життя.

Якщо ви не можете жити без бутербродів, тоді вибирайте принаймні корисний хліб.Найбільш дієтичним хлібом можна назвати житній. Він низькокалорійний (165 ккал) і містить утричі більше клітковини, ніж пшеничний. У житньому хлібі більше вітамінів і він стимулює роботу кишечника. Однак варто врахувати, що житній хліб категорично не можна вживати людям, які страждають від гастриту та виразкових хвороб.

Багато медиків радять вживати цільнозерновий хліб. Він виготовляється із подрібнених, але не просіяних зерен, і містить багато вітамінів — В та Е, а також клітковину. Однак, незважаючи на користь, цільнозерновий хліб є складним і грубим для перетравлення продуктом і не показаний людям зі слабкою системою травлення, оскільки може призвести до ускладнення хвороб

Не робіть так! Основні помилки під час заморозки ягід на зиму

середа, 27 вересень 2023, 7:07

Сезонні ягоди та фрукти дозволяють нам ласувати ними лише нетривалий час, усього якихось півтора-два місяці. А нам, звичайно ж, хочеться більше, передають Патріоти України. Тому саме час пом’янути не злим тихим словом винахідників морозильної камери. П...

Перевірте себе! Розмір вашої руки розповість дещо цікаве про ваш характер

середа, 27 вересень 2023, 6:12

Пропонуємо вам самим спробувати пізнати себе трохи краще, пройшовши нескладний тест. Від вас вимагається лише виміряти відстань від ліктя до кисті рук так, як це зроблено на малюнку нижче, передають Патріоти України. Ті, хто не зміг дотягнутися до кист...