А ви це знали? Який виноград корисніший для здоров'я: червоний чи білий

Всім відомо, що виноград може не тільки виконати денну норму споживаних фруктів, а й покращити здоров'я. Зараз саме настав час для домашнього винограду, який є найкориснішим. У нашій статті дізнаєтесь, який краще споживати: білий чи червоний, передають Патріоти України.

Вміст корисних елементів винограду

Якщо говорити про поживні речовини, то користь для організму білий та червоний виноград приносить майже однаково. У виданні HealthLive фахівці зазначають, що в ягоді є велика кількість калію (225 мг), яка допомагає серцево-судинній системі. Окрім цього, виноград має залізо (0,60 мг) та кальцій (30 мг). Перший запобігає розвитку анемії, а друга речовина корисна для зубів та кісток.

Червоний виноград:

  • зміцнює серце та слугує для профілактики ниркових захворювань
  • відновлює пошкоджені клітини внаслідок великої кількості антиоксидантів
  • покращує захист клітин сітківки ока від ультрафіолетового світла
  • уповільнює старіння клітин мозку, завдяки антоціану. Це речовина, яка надає винограду яскравий червоний колір.

Білий виноград:

  • відновлює нормальну роботу жовчного міхура, оскільки білий виноград сприяє сечогінній та жовчній функції організму
  • слугує гарною профілактикою раку молочної залози та покращує загальний рівень здоров'я через унікальні сполуки флавоніду й поліфенолу, які містяться у шкурці білого винограду.

Оберіть свою! Чашка кави розповість про вашу головну рису характеру - тест із точністю 99%

неділя, 2 квітень 2023, 8:12

Багато з нас обожнюють цей чарівний напій. Кава дає нам бадьорість , заряджає енергією на весь день. Цей напій благородний і повинен бути в кожному домі, передають Патріоти України. Ви повинні бути в усьому найпершою і найкращою. Саме до цього ви прагн...

Урожай буде раннім і дуже великим! Чим підживити огірки для миттєвого росту

неділя, 2 квітень 2023, 7:50

Вже на початку травня, а у південних регіонах України - наприкінці квітня городники починають висаджувати огірки у відкритий ґрунт. Корисні та смачні огірки багаті вітамінами А, РР, Е, Н та мають у складі кальцій, залізо натрій, каротин, хлорофіл, магн...