А ви це знали? Коли макарони потрібно промивати водою після варіння, а коли це зайве

Господині звикли промивати макарони водою після варіння, тому що здебільшого макарони не відрізнялися відмінною якістю, передають Патріоти України.

Нині ж у магазинах та супермаркетах продається величезна різноманітність макаронів, у тому числі із твердих сортів пшениці, які промивати точно не потрібно.

Подробиці

Але навіть якщо ви любитель бюджетних макаронних виробів, немає необхідності обдавати їх водою після варіння. Нема там стільки крохмалю, який треба вимити.

Проте промивати макарони після варіння потрібно у двох випадках: якщо вони злиплись, а їх потрібно подавати на стіл зараз і якщо макарони відварювали для салату.

Якщо макарони злиплися в ком після варіння, промийте їх теплою водою під краном, а потім обсушіть на сковорідці і подавайте на стіл.

Смак страви після таких маніпуляцій зміниться, але спеції та соус виправлять ситуацію.

Щоб такого більше не повторилося, під час варіння додавайте краплю рослинної олії у воду. Макарони не будуть злипатись і тоді їх можна без промивання покласти в тарілку і подавати на стіл.

Все-таки щойно зварені макарони відрізняються за смаком від тих, що промивали.

Жіночий психологічний тест: Виберіть елегантний предмет - і дізнайтеся свої привабливі якості

понеділок, 2 жовтень 2023, 19:10

Зазвичай вважається, що вміння подобатися людям - дар рідкісний, корисний, щасливий. У кожного з нас є привабливі якості, для успішного і гармонійного життя корисно розвивати те, що викликає симпатію суспільства, близького оточення, передають Патріоти ...

Скільки варити картоплю для ідеального пюре і який сорт найкраще підійде - ділимося порадами

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:39

Найпростіша страва з картоплі - смачне та ніжне пюре. Кулінари радять додавати в пюре молоко, сметану, якісне вершкове масло. А для більш пікантного смаку можна додавати часник, плавлений сир, пармезан, зелену цибулю, передають Патріоти України. Редак...