
Одні квітникарі поливають кімнатні рослини вранці, інші ввечері, а не дуже дбайливі - коли згадають або встигнуть, передають Патріоти України.
При цьому вважається, що найкраще поливати квіти саме зранку, незалежно від пори року. Багато квітникарів навіть проводять тут паралель із людським організмом.
Давайте спробуємо розібратись, коли ж все таки краще поливати ваші кімнатні квіти.
Чому вранці
Вважається, що вночі рослини сплять так само, як і люди, а тому зайва волога їм ні до чого. Вчені навіть виявили, що рослини передчують світанок і прокидаються до сходу сонця.
Пори року
Якщо говорити про сезонне поливання, то фахівці виділяють весняний, літній та осінній полив як одну групу, а зимовий – іншу. У першому випадку допускається поливати кімнатні рослини будь-коли.
Єдине обмеження – це якість води. Вона, як мінімум, повинна відстоятися і нагрітися до кімнатної температури.
Також не допускається літньої спеки лити воду на листя – це загрожує опіком. Взимку домашні квіти краще поливати виключно вранці. Вечірній полив може спровокувати появу гнилі, а за день зайва волога може благополучно випаруватися.
Домашні коти часто мають репутацію гордих та відчужених істот, через що власникам буває складно побудувати з ними емоційний зв'язок. Проте психологи довели, що ключ до порозуміння з пухнастими улюбленцями полягає виключно у правильному використанні мов...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...