А ви це знали? Коли треба поливати кімнатні рослини - вранці чи ввечері

Одні квітникарі поливають кімнатні рослини вранці, інші ввечері, а не дуже дбайливі - коли згадають або встигнуть, передають Патріоти України.

При цьому вважається, що найкраще поливати квіти саме зранку, незалежно від пори року. Багато квітникарів навіть проводять тут паралель із людським організмом.

Подробиці

Давайте спробуємо розібратись, коли ж все таки краще поливати ваші кімнатні квіти.

Чому вранці

Вважається, що вночі рослини сплять так само, як і люди, а тому зайва волога їм ні до чого. Вчені навіть виявили, що рослини передчують світанок і прокидаються до сходу сонця.

Пори року

Якщо говорити про сезонне поливання, то фахівці виділяють весняний, літній та осінній полив як одну групу, а зимовий – іншу. У першому випадку допускається поливати кімнатні рослини будь-коли.

Єдине обмеження – це якість води. Вона, як мінімум, повинна відстоятися і нагрітися до кімнатної температури.

Також не допускається літньої спеки лити воду на листя – це загрожує опіком. Взимку домашні квіти краще поливати виключно вранці. Вечірній полив може спровокувати появу гнилі, а за день зайва волога може благополучно випаруватися.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...