А ви це знали? Краще менше, але частіше: Експерти розповіли, як правильно заряджати смартфон

Фахівці, які раніше розповіли, чому не варто мобільний телефон класти біля увімкненого ноутбука, дали поради, як правильно його заряджати, передають Патріоти України.

Так, багато людей вважають, що повна розрядка, а потім зарядка телефону до 100% допоможе продовжити термін його служби. Однак насправді, на думку фахівців, якість роботи смартфона залежить зовсім не від цього.

Дослідження, проведене Battery University, свідчить, що часткове заряджання та розрядження насправді зменшує загальне навантаження на батарею та сприяє подовженню терміну її служби. Тому замість того щоб чекати, поки телефон розрядиться до 0%, варто заряджати його протягом короткого часу кілька разів протягом дня. Якщо ви будете чинити саме так, то батарея не перевантажуватиметься, що сприятиме підвищенню продуктивності гаджета.

Також спеціалісти не радять залишати смартфони на зарядку на ніч, щоб зарядити їх до 100%. Втім, це може завдати величезної шкоди, адже сучасні телефони зазвичай досягають максимального заряду за кілька годин. Отже, потреби залишати їх підключеними до зарядного пристрою протягом тривалого часу немає, адже, по-перше, це може призвести до перезарядження, що може негативно вплинути на стан акумулятора в довгостроковій перспективі, по-друге, залишений на ніч чи без нагляду на зарядці гаджет — це одна із найпоширеніших причин пожеж.

Експерти рекомендують застосувати кілька простих практик заряджання аби максимально збільшити продуктивність акумулятора телефону.

1. Уникайте перезарядки: як тільки ваш телефон досягне максимального заряду, негайно від’єднайте його від зарядного пристрою. Не залишайте його підключеним в зарядженому стані та на ніч.

2. Оптимізуйте цикли зарядки: якщо можливо, намагайтеся підтримувати рівень заряду батареї між 20% і 80%. Цей діапазон вважається ідеальним для підтримки працездатності батареї та максимізації її загального терміну служби.

3. Використовуйте оригінальні зарядні пристрої: щоб забезпечити найкраще заряджання, використовуйте оригінальний зарядний пристрій, наданий виробником. Альтернативні зарядні пристрої можуть не забезпечувати належної напруги чи струму, необхідних для оптимальної роботи акумулятора.

Навіщо мити сковороду господарським милом- лайфхак, який точно вам знадобиться

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:08

Навіть у суперхазяйок, що хизуються кришталевою чистотою та зразковим порядком у квартирі, відбуваються казуси: відвернулася, замоталася - бац - їжа пересмажилася і пристала до сковороди, передають Патріоти України. Почистила її — добре, ні — збираєть...

Не будете більше прокидатися вночі, щоб поїсти: Причини "нічного апетиту" і що робити

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:58

Звичка їсти вночі притаманна великій кількості людей. На жаль, вона несе шкоду для здоров'я. Чому апетит приходить вночі і як позбутися синдрому "нічної їжі", передають Патріоти України. Через такий збій у режимі харчування можуть розвиватися різномані...