А ви це знали? Лікарі пояснили, чому небезпечно часто заварювати чай у пакетиках

Пакетований чай може стати джерелом небезпеки через вивільнення сотень мільйонів наночастинок пластику при частому заварюванні, попередили експерти. Вони зазначили, що ці речовини можуть накопичуватися в крові, печінці та нирках, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

За словами фахівців, у процесі заварювання пакетиками чаю виділяється мікропластик, який під впливом високої температури розкладається на штучні наночастки, кількість яких у сотні мільйонів разів перевищує кількість мікрочастинок пластику.

При регулярному вживанні вони можуть накопичуватися в органах та системах організму. За даними досліджень, переважно це стосується крові, печінки та нирок. Це може збільшити ризик розвитку різних онкологічних захворювань. Експерти рекомендують надавати перевагу листовому або гранульованому чаю, щоб уникнути потенційних ризиків, пов'язаних зі споживанням частинок пластику.

Психологічний тест! Виберіть колір і дізнайтеся, що на вас чекає в особистому житті

субота, 13 квітень 2024, 17:08

Психологічні тести у картинці здатні багато розповісти про людину. Адже вони ґрунтуються на аналізі підсвідомості, оскільки саме вона дуже впливає на те, що ви бачите, передають Патріоти України. Цей психологічний тест розповість, що на вас чекає в осо...

От у чому секрет! Як приготувати курячі стрипси, які будуть смачнішими, ніж у KFC

субота, 13 квітень 2024, 12:12

Головною особливістю стрипсів є апетитна скоринка, яка в поєднанні з ароматними спеціями та м’ясом нікого не залишить байдужим. Основна проблема приготування страви пов’язана з паніровкою. Але насправді все набагато простіше, ніж здається, передають Па...