А ви це знали? Лікарі з'ясували, що станеться, якщо кожен день з'їдати по два банана

Банани - один з найдоступніших для українців фруктів. Вони солодкі, поживні, й корисні. Проте і тут варто знати норму. Лікарі кажуть, що 2-3 банани на день зроблять вас здоровішими, але більше їх їсти не варто. Про це розповіла лікар із США Люсія Гарсія, передають Патріоти України.

Медик розповідає, що цукор в банані швидко перетворюється на глюкозу, яка моментально засвоюється організмом і є швидким джерелом енергії. "Два середніх банана забезпечують достатньо енергії для 90 хвилин енергійних вправ, тому багато спортсменів люблять їсти банани під час змагань. Банани корисні, але не можна їсти багато, просто їжте 2-3 банани на день", - пише медик.

Що буде, якщо їсти занадто багато бананів

Якщо з’їсти занадто багато бананів за короткий проміжок часу, це призведе до різкого підвищення рівня магнію і калію в крові, в результаті чого в організмі порушиться баланс мікроелементів, що шкідливо для здоров’я.

Крім того, у бананах багато цукру. Середній банан містить близько 15 грамів цукру. Занадто багато цукру в організмі легко перетворюється на жир, що призводить до ожиріння.

Надмірний цукор також зв'язується з колагеном у шкірі, послаблюючи функцію відновлення та регенерації колагену на шкірі, що призводить до передчасного старіння шкіри. Середній банан містить 105 калорій. З’їдання 6 бананів на день додає 630 калорій, а це забагато.

Навіщо класти лавровий лист у взуття - багатьох здивує цей простий секрет

понеділок, 6 лютий 2023, 7:17

Лавровий лист точно є практично на кожній кухні. Проте ми звикли сприймати його лише як приправу, і мало хто здогадується, якими чудовими властивостями наділений цей продукт і як він може виручити у безлічі домашніх проблем. Наприклад, якщо вам потрібн...

Це треба знати! Як сушити пуховик, щоб наповнювач не збився грудками

понеділок, 6 лютий 2023, 6:12

Якщо пуховик неправильно випрати, він може втратити всі свої якості та не захистить від лютих морозів, передають Патріоти України. Просто грамотно випрати куртку – недостатньо, потрібно знати, як її висушити без шкоди для якісних показників. Зупинимося...