А ви це знали? Навіщо досвідчені господині сиплють сіль у воду для миття підлоги

Багато господинь під час прибирання прагнуть, щоб підлога не просто блищала від чистоти, а й залишалася такою якомога довше. Є багато варіантів серед побутової хімії, які допоможуть, але не всі готові витрачати на них кошти, передають Патріоти України.

Подробиці

Деякі господині легко обходяться без професійних засобів для миття полу, використовуючи лише один компонент, який є на кожній кухні.

Сіль давно зарекомендувала себе не лише у кулінарії, а й у побутових справах. Наприклад, засіб використовують для очищення забруднень на одязі чи меблях.

При митті підлог деякі господині також використовують сіль. У відро теплої води додають 2 ст. л. солі. Розмішують до повного розчинення і миють підлогу як завжди.

Які переваги

1.Хлорид натрію вважається хорошим засобом для чищення. Він чудово збирає бруд із підлоги. Це відбувається за рахунок пом’якшення води.

2.Сіль не залишає розводів. Миття підлоги солоною водою не залишає липких слідів на поверхні, на відміну від інших миючих засобів.

3.Сіль безпечна для будь-яких видів поверхонь.

4.Вона не має ніякого різкого хімічного запаху.

5.Хлорид натрію знищує пилових кліщів та захищає від бактерій.

6.Сіль не викликає алергію.

А ви це знали? Чому досвідчені господині зберігають парафінові і воскові свічки у морозилці

неділя, 29 січень 2023, 8:16

Свічка - виріб, для якого дуже важливе правильне зберігання. Якщо вона буде перебувати в невідповідних температурних умовах, то перестане бути придатною до використання. . Зі свічкою варто поводитись обережно. Адже недотримання умов її використання мо...

Як у домашніх умовах зробити освіжувач повітря, який прослужить кілька місяців

неділя, 29 січень 2023, 7:44

Дуже легко зробити освіжувач повітря в домашніх умовах, який можна використовувати в будь-яких кімнатах і приміщеннях житла. Приготувати його можна з копійчаних інгредієнтів, а він прослужить кілька місяців. Що знадобиться. Як зробити освіжувач повітря...