А ви це знали? Навіщо досвідчені господині сиплють сіль у воду для миття підлоги

Багато господинь під час прибирання прагнуть, щоб підлога не просто блищала від чистоти, а й залишалася такою якомога довше. Є багато варіантів серед побутової хімії, які допоможуть, але не всі готові витрачати на них кошти, передають Патріоти України.

Подробиці

Деякі господині легко обходяться без професійних засобів для миття полу, використовуючи лише один компонент, який є на кожній кухні.

Сіль давно зарекомендувала себе не лише у кулінарії, а й у побутових справах. Наприклад, засіб використовують для очищення забруднень на одязі чи меблях.

При митті підлог деякі господині також використовують сіль. У відро теплої води додають 2 ст. л. солі. Розмішують до повного розчинення і миють підлогу як завжди.

Які переваги

1.Хлорид натрію вважається хорошим засобом для чищення. Він чудово збирає бруд із підлоги. Це відбувається за рахунок пом’якшення води.

2.Сіль не залишає розводів. Миття підлоги солоною водою не залишає липких слідів на поверхні, на відміну від інших миючих засобів.

3.Сіль безпечна для будь-яких видів поверхонь.

4.Вона не має ніякого різкого хімічного запаху.

5.Хлорид натрію знищує пилових кліщів та захищає від бактерій.

6.Сіль не викликає алергію.

Урожай буде величезним! Помідори, огірки і перець вже чекають від вас такого підживлення - творить дива

понеділок, 29 травень 2023, 8:30

Як відомо, щоб отримати добрий врожай овочів, потрібно починати з догляду за розсадою. Правильний посів у парники, правильний полив - це ще не гарантія того, що вдасться виростити міцні рослини, які швидко розвиватимуться та даватимуть здорові плоди, п...

Ви будете здивовані! ТОП-7 пар продуктів, які допоможуть скинути зайву вагу

понеділок, 29 травень 2023, 8:08

Ви помічали, що при одній і тій же кількості калорій їжа або допомагає втрачати вагу швидше, або кожні 100 г даються титанічними зусиллями? І найдивніше: можна їсти абсолютно корисну їжу і не худнути, а після заборонених продуктів вага раптом починає п...