А ви це знали? Навіщо досвідчені кулінари додають борошно під час смаження картоплі

Більшість українців полюбляють смажену картоплю. Однак, ця страва виходить далеко не у всіх. Запам'ятайте одну цікаву хитрість і ваша смажена картопля завжди буде на висоті, передають Патріоти України.

Щоб смажена картопелька вийшла надзвичайно смачною, потрібно добитися ідеального балансу між розсипчастою м'якоттю, яка тане у роті, та золотистої хрумкої скоринки.

Однак, як виявляється, це досить непросте завдання. Саме для того, щоб з ним впоратися, кулінари й радять вводити пшеничне борошно під час приготування смаженої картоплі.

Завдяки такому простому компоненту страва вийде також апетитною, наче її готували не вдома, а в елітному ресторані. Картопля залишається ніжною та м'якою, але й скоринка "схоплюється" практично моментально.

Важливо також правильно додавати борошно, інакше можна отримати зовсім не такий результат, на який ви чекали. Безпосередньо перед смаженням потрібно відправити заздалегідь промиту і підсушену картоплю на друшляк, а потім додати до неї 1 ст. ложку борошна. Рівномірно розподіліть продукт. На цьому ж етапі, до речі, можете додати і будь-які спеції.

Після цього можна вже приступати до приготування. Пам'ятайте ще одне "золоте правило": солити картоплю можна лише тоді, коли страва вже приготовлена. Інакше вона втратить свою форму.

Тільки погіршать стан! Названо шкідливі продукти, яких слід уникати людям з серцево-судинними захворюваннями в родині

середа, 24 липень 2024, 8:56

Літо в розпалі, і ваш соціальний графік стає активнішим, що може збільшити вибір їжі та напоїв. Але для тих, у кого в родині є серцево-судинні захворювання, дотримуватися здорової дієти в цей час може бути нелегко. Важливо зосередитися на продуктах, як...

Що ви побачили першим на картинці? Це розкаже про вас більше

середа, 24 липень 2024, 8:10

Подивіться на картинку та скажіть, що ви побачили на ній насамперед, передають Патріоти України. Печера:. Голова:. Дерево:. Море:. Важливо пам'ятати, що це лише орієнтовний тест, і він не може дати вам абсолютно точну характеристику.