А ви це знали? Навіщо досвідчені квітникарі поливають кімнатні рослини гарячою водою

Така процедура, як ошпарювання, використовується для того, щоб допомогти рослинам вийти зі стресу, передають Патріоти України.

Крім цього, вона акумулює внутрішні сили квітки, сприяє розкриттю нового листя та попереджає опадіння старих, а також запобігає пересиханню кінчиків листя.

При проведенні подібної маніпуляції слід суворо дотримуватись правил – інакше ви не допоможете, а лише нашкодите рослині. Вода для ошпарювання повинна мати не 90-градусну, а лише 40-42-градусну температуру.

Для початку використовуйте воду температурою 35 градусів. Наступного разу можна збільшити цей показник на 5 градусів.

Не пізніше ніж за півгодини до ошпарювання квіти варто полити. Тривалість процедури не повинна перевищувати 40 секунд, в ідеалі – 10-30 секунд, при цьому не варто проводити її частіше одного разу на місяць.

Після того як ви влаштуєте рослинам гарячий душ, залиште їх у ванній мінімум на 3 години. Цей крок необхідний для того, щоб не застудити рослини.

Не робіть цих помилок! ТОП-5 продуктів, які заборонено їсти перед сном

субота, 3 червень 2023, 21:40

Хороший сон - запорука міцного здоров’я. Тож спеціалісти рекомендують спати не менше ніж 7-8 годин на добу. Через ненормований графік, спосіб життя та навіть харчування багатьом людям не завжди вдається спати саме стільки, передають Патріоти України. ...

Саморобна паста за ніч очистить духовку від будь-якого жиру- фантастичний лайфхак

субота, 3 червень 2023, 21:08

Духовку рекомендується мити щоразу після використання, проте не всі це роблять. Якщо на листах залишаються залишки їжі, яка пригоріла, або жир, то прибирання стає більш важким. Однак є спосіб очистити духову шафу без особливого клопоту, передають Патрі...