А ви це знали? Навіщо господарки вимочують картоплю перед приготуванням

Картопля містить у своєму складі багато крохмалю, який нічим не корисний для здоров’я. Очищену картоплю можна замочити у воді, щоб крохмалю поменшало, передають Патріоти України.

Подробиці

Замочувати картоплю рекомендують не лише тим, хто худне, а й матерям, які годують вареною картоплею дітей.На крохмаль буває алергія, тому її потрібно вимочувати перед приготуванням, щоб уникнути негативних реакцій організму.

Як довго вимочувати картоплю перед приготуванням?Картоплю заливають водою, яку змінюють двічі на годину, а потім залишають у воді на ніч. Зберігати очищену картоплю можна і цілий день, нічого з нею не станеться, якщо вона лежатиме в мисці при кімнатній температурі.

Головне, щоб вода повністю покривала картоплини, щоб вони не темніли. Потім вимочену картоплю можна варити, смажити чи тушити. На смак вона нічим не відрізнятиметься від звичайної, і до того ж швидше приготується.

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти чорний шоколад

субота, 20 липень 2024, 17:49

Однією з найбільш відчутних переваг у споживанні темного шоколаду є те, що він не викликає такої сильної тяги до цукру, як молочний шоколад або печиво, передають Патріоти України. . На сторінці Clip Guide вийшла цікава інформація про те, що станеться ...