А ви це знали? Навіщо класти соду в холодильник приблизно раз на місяць

Холодильник - необхідна річ на кухні. Він вже давно є чудовим незмінним помічником при зберіганні продуктів. Це і часто відвідуване місце на кухні. Адже де ми перевіряємо, що є поїсти смачненького? Звісно що в холодильнику, передають Патріоти України.

Подробиці

Оскільки в холодильнику зберігаються різні продукти, з часом у ньому може з’явитися неприємний запах. Щоб цього не сталось потрібно продукти ставити у закритих ємностях, та періодично мити полички холодильника.

Є також універсальний на кухні по використанню продукт, який допоможе поборотись з неприємними запахами в вашому холодильнику. В даному випадку поглиначем неприємних ароматів може бути звичайна харчова сода.

Хитрість із содою, щоб у холодильнику не було неприємного запаху Оскільки ми часто відкриваємо дверцята холодильника, відбувається перепад температур і продукти починають псуватись, випромінюючи при цьому неприємні запахи.

Сода допоможе вам нейтралізувати ці неприємні запахи. Можна періодично протирати содовим розчином полички холодильника. Але це затратна по часу процедура. Можна діяти простіше. Насипте в невелику чашку чи склянку 100-150 г соди і поставте в холодильнику. Сода швидко вбере в себе небажані аромати та зайву вологу. Один раз на місяць міняйте соду.

Дізнайтесь, який магічний дар ви отримали в день свого народження

вівторок, 6 червень 2023, 18:12

Збігів не існує. Все в нашому світі відбувається з якоюсь метою, передають Патріоти України. До речі, з точки зору алхімії, окультизму і нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, ко...

Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

вівторок, 6 червень 2023, 17:14

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України. Подивіться ...