А ви це знали? Навіщо лити пиво у сковорідку - хитрий трюк, який врятує кухонний інвентар

Пиво є одним із найпопулярніших алкогольних напоїв у світі. Проте багатьох здивує, що він стане у нагоді не лише під час зустрічі з друзями, відпочинку після важкого робочого дня чи при перегляді футбольного матчу, а й для вирішення побутових проблем. Наприклад, проблеми, як очистити сковороду від нагару, передають Патріоти України.

Напевно, багато з нас стикався з проблемою нагару на сковорідці. На жаль, такий кухонний інвентар не довго залишається в ідеальному стані після початку його використання. З часом на будь-якій сковорідці осідає шар жиру та інших забруднень, позбутися від яких не так то й легко.

У такій ситуації вирішити проблему допоможе пиво. Справа у тому, що в його складі крім ячменю та хмелю є також натуральні кислоти. Під час взаємодії із забрудненнями ці кислоти розчиняють їх, і відмити шар нагару стане набагато легше і простіше.

Як очистити сковороду від нагару пивом

Якщо потрібно очистити сковороду від нагару з внутрішнього боку, достатньо буде налити потрібну кількість пива всередину посудини і залишити відмокати на 20 хвилин. Коли цей час мине, помити звичним способом.

Якщо потрібно очистити сковороду від нагару зовні, доведеться знайти якусь посудину, яка більша за неї за розмірами. В ту посудину ставимо сковорідку і заливаємо пивом, щоб покрилися усі забруднення. Залишаємо на 20 хвилин. Якщо шар нагару досить великий, можна залишити і на довше. Потім виймаємо посудину і миємо. Забруднення повинні відчищатися набагато легше. Таким самим способом можна відчистити і каструлі, на яких з’явився шар нагару.

Змішайте мило та цей копійчаний аптечний засіб: Все вичистить до блиску - ванну, унітаз і душ

середа, 4 жовтень 2023, 18:44

Цей дешевий засіб відчистить усе: як легко позбутися вапняного нальоту та бруду з будь-яких поверхонь, передають Патріоти України. Дуже потужний та ефективний засіб для чищення будь-яких поверхонь від вапняного нальоту, застарілого жиру та бруду можна ...

Ви могли цього не знати: Як цукор допоможе приготувати саму хрустку запечену картоплю

середа, 4 жовтень 2023, 18:12

Запечена картопля – популярна у всьому світі страва. Його обожнюють за рум’яну золотисту скоринку, що покриває кожну скибочку, і за ніжний смак усередині, передають Патріоти України. Приготувати запечену картоплю просто, проте не завжди вона виходить і...