А ви це знали: Названо найпривабливішу рису за місяцем народження

Січень

Як у людини, народженої в січні, ваша головна перевага - дбайливість. Ви завжди дуже уважні до потреб оточуючих. Ті, кому випала честь спілкуватися з вами, завжди помічають, які ви турботливі. Найкраще у вас те, що ви ніколи не буваєте вибірково ввічливими. Ви завжди добре до всіх ставитеся, передають Патріоти України.

Лютий

Почнемо з очевидного: ви дуже гарна людина і досить несправедливо, що природа наділила вас такою неймовірною красою. Крім фізичної привабливості, ви також маєте хороший характер. Ви володієте вродженою привабливістю, яка виявляється не тільки в тому, як ви виглядаєте.

Березень

Ви завжди намагаєтеся бути справжнім. Як людину, народжену в березні, всі знають вас саме такою, якою ви є. У вас добре виходить залишатися собою. Ви не намагаєтеся це комусь нав’язати. Ви не вдаваєте, що знаєте те, про що насправді не маєте ні найменшого поняття. Ви залишаєтеся вірні самому собі і оточуючих приваблює ваша щирість.

Квітень

Не секрет, що ви неймовірно творча особистість. Саме ваші творчі навички притягують до вас людей. Абсолютно кожному подобаються люди, пpиcтpасно захоплені мистецтвом і творчістю, а ви саме такі. Ви використовуєте свої емоції для того, щоб створювати прекрасні твори мистецтва.

Травень

Ви дуже уважні до деталей. Ваша здатність читати людей і вести себе у відповідності з тим, як вони відчувають себе в цей момент, робить вас привабливим. Оточуючим подобається, які ви уважні й вдумливі. Ви дуже проникливі й вам вдається змусити оточуючих повірити в те, що їх емоції важливі. Ви ніколи не зневажаєте почуттями інших.

Червень

Завдяки вашій харизмі і чарівності навколишні вважають вас дуже привабливим. Ви володієте незрозумілою здатністю притягувати до себе загальну увагу, де б ви не знаходилися. Ви гнучкі і легко адаптуєтеся. Ваша особистість подобається абсолютно різним людям. Ви саме та людина, з яким абсолютно кожен сподівається поспілкуватися на вечірці.

Липень

Ваше почуття гумору – ваш головний козир, але ви і так вже про це знаєте. Ви дуже весела людина. Ви завжди знаєте, як підтримати невимушену обстановку. Ви неймовірно дотепні і знаєте, як зробити щасливим кожного навколо. Ви немов ковток свіжого повітря в токсичній обстановці.

Серпень

Ваша безкорисливість найімовірніше є вашою найкращою рисою. Як людина, народжена в серпні, ви постійно розширюєте межі того, що означає бути по-справжньому щирим і відданим. Ви не боїтеся розбитися в коржик, щоб допомогти іншим. Ви свідомо робите все можливе і неможливе, щоб оточуючі вас люди завжди відчували себе комфортно. Вони завжди можуть на вас розраховувати, тому що ви будете поруч навіть якщо вас про це ніхто не попросить.

Вересень

Ви дуже розумна і неупереджена людина. У вас досить обширні і обґрунтовані погляди на речі. Людям подобається спілкуватися з вами, тому що з кожною вашою розмовою вони починають дивитися на речі по-іншому. Їм подобається, що ви постійно мотивуєте їх розвиватися як інтелектуально, так і духовно.

Жовтень

У нашому світі дуже багато людей люблять критикувати і засуджувати. Саме тому ви немов ковток свіжого повітря. Як людина, народжена в жовтні, ви ставитеся до оточуючих з турботою і повагою. Поруч з вами вони ніколи не відчують, що їх критикують або засуджують. Ви справжній друг і завжди прагнете до того, щоб оточуючі вас люди почували себе як можна комфортніше.

Листопад

Ви цілеспрямована і педантична людина. Саме тому багатьом хочеться поговорити з вами про стосунки, адже вони знають, що якщо ви за щось візьметеся, то будете викладатися на всі 100. Ви не стримуєте себе і не соромитеся. Якщо ви закохуєтеся, то робите все можливе для того, щоб відносини склалися. Ваша наполегливість це особиста якість, яка гідна захоплення.

Грудень

Своєю присутністю ви даруєте іншим відчуття розслабленості і комфорту, саме тому у вас закохуються. Як людина, народжена в грудні, ви завжди знаєте, як розрядити обстановку. Ви знаєте, що сказати, щоб оточуючі відчули себе невимушено. Вам завжди вдається розповісти потрібний жарт в потрібний момент. Навколишні насолоджуються вашим товариством, особливо коли відчувають стрес.

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...