А ви це знали? Названо рослину, від якої колорадські жуки розбіжаться в паніці

Позбутися колорадського жука буває складно, адже іноді навіть спеціальні препарати не допомагають, передають Патріоти України.

Якщо отрута неякісна, за кілька днів після обприскування шкідники знову сидять на кущах. Деякі дачники принципово не хочуть застосовувати на своїй ділянці хімічні препарати.

Подробиці

Щоб позбутися шкідників, можна спробувати народний спосіб. Його краще використовувати на початку сезону, коли жуки не розкидали під кожним листком свої личинки. Народна мудрість свідчить, що колорадского жука зупинять пахучі рослини. Дачники переконують, що календула допомагає їм оберігати свої посадки не лише від жуків, а й від кліщів, клопів, гусениць, слимаків.

Рослини, які ростуть поряд з календулою, рідше хворіють на грибкові хвороби, у тому числі чорну ніжку.Для календули виділяють територію, де зазвичай ростуть бур’яни. Таким чином, виходить захистити посадки від хвороб, шкідників та ще й бур’яни не турбуватимуть. Окрім календули від колорадського жука городники рекомендують шавлію, пижму, котячу м’яту, нічну фіалку, матіолу дворогу.

Як часто потрібно чистити матрац та що робити, якщо на ньому утворилася пліснява

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:56

Яким би дорогим та високотехнологічним не був ваш матрац, ви все одно ризикуєте стикнутись з такою проблемою, як пліснява в ньому. Через свою пористу структуру він може накопичувати вологу, в якій спори пліснявих грибів будуть почуватись пречудово. Але...

Просто замініть ковбасу на інші продукти: Як "освіжити" смак "Олів’є"

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:10

Салат олів’є - традиційна страва на столах. Попри існування сотні інших рецептів крутих святкових салатів, ми все одно любимо поласувати саме олів’є, передають Патріоти України. Зазвичай олів’є готують зі стандартного набору інгредієнтів. Багато хто не...