А ви це знали? Названо секретний інгредієнт, який зробить рушники пухкими після прання

Приємні емоції від теплого чи освіжаючого душу чи ванни здатний зруйнувати простий рушник, якщо він жорсткий і дряпає розімлілу шкіру. Багатьом знайоме це відчуття. На жаль, часто з рушниками така халепа стається після прання - вони висихають і робляться неприємними на дотик, передають Патріоти України.

Чи можна з цим щось зробити? Британська блогерка Софі Хінчлайф (Mrs Hinch), яка спеціалізується на порадах з догляду за домом, каже, що так. Виданню Express вона розповіла, що зробити рушники м’якими та пухнастими може білий оцет.

Жорсткість рушників спричиняє надмірна кількість прального засобу, який накопичується у волокнах текстилю. Від цього рушник робиться більш грубим і втрачає свою здатність поглинати вологу. Білий оцет здатний виправити це. Потрібно просто додати чашку цієї рідини до барабану пральної машини. І більше жодних додаткових дій.

При цьому підписники блогерки у соцмережах поділились, що після використання оцту під час прання на речах не залишається його специфічний запах. Вони також застерегли від використання пом’якшувача для тканин під час прання рушників. Він тільки шкодить і робить їх ще грубішими і жорсткішими.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...