А ви це знали? Номер вашого дому/квартири підкаже, яке в них буде життя

Кожне житло має свою атмосферу, свій настрій, запахи, звуки. Все це в тандемі відтворює загальну ауру житла і визначає, настільки затишно або незатишно в ньому буде мешканцям, передають Патріоти України.

При цьому, дуже важливим моментом виступає і номер цього конкретного будинку.

Як дізнатися свій номер будинку?

Щоб дізнатися номер свого будинку/квартири, додайте всі його цифри так, щоб в результаті вийшло число від 1 до 9-ти.

Наприклад, номер вашого житла 175. 1 + 7 + 5 = 13, 1 + 3 = 4. Отже, отримуємо підсумковий номер – 4.

Що розповість про житло його номер

Отже, переходимо до наших номерів.

Номер 1

Під цим номером ховається потужна енергетика лідерства. Ті, хто живе в будинку з номером 1, мають всі шанси стати впливовою і успішною людиною. Їх будинок готовий підтримати і надихнути на це. Але при цьому, в такому житлі є серйозна небезпека загоряння. Тому уважно перевіряйте всі побутові прилади перед виходом з дому. Діти, які народилися або ростуть в такому будинку можуть конфліктувати з батьками, однак їх чекає успішне життя і вони дуже швидко стають самостійними.

Номер 2

Відмінна риса житла з таким номером – якась циклічність подій, які схильні повторюватися. Плюс такого житла – воно завжди готове дати шанс на нове життя. Мінус – квартири під цим номером часто стають обителлю для таємних побачень або змов. А ось діти в такому житлі виростають досить успішними і пристосованими до різних життєвих ситуацій.

Номер 3

Під цим номером ховається дуже потужна енергетика світла. Але, на жаль, господарі таких будинків рідко бувають багаті. Однак, і бідними їх назвати складно, зазвичай вони щасливі і мають рівно стільки, скільки їм потрібно для життя. А відносини в такому будинку будуть надзвичайно міцними. Діти в житлі під номером 3 виростають творчими особистостями. Їх чекає успіх у творчих або соціальних професіях.

Номер 4

Будинки і квартири з таким номером мають енергію стабільності. Тут зазвичай міцні шлюби, а подружжя вміють знаходити компроміси. Однак, в таких квартирах може загрожувати небезпека зі сторони комунальних служб або стихії. А діти в цьому житлі можуть вирости непристосованими до життя. Щоб цього не сталося, батькам необхідно заздалегідь привчати їх до самостійності й уміння робити вибір.

Номер 5

У будинок з таким номером дуже часто приходять гості. Він – немов світло метеликів привертає навіть малознайомих людей своєю енергією гостинності та затишку. Подружжя в цих квартирах часто бувають в роз’їздах і відрядженнях, і щоб зберегти шлюб їм потрібно йти на компроміс. Діти в житлі з таким номером виростають художниками або артистами, вони також будуть багато подорожувати.

Номер 6

Це число незавершеності, але разом з тим – постійного розвитку. Щоб зберегти шлюб в такій квартирі потрібно вміти знаходити компроміси і максимально зменшити вимоги до партнера. А ось в плані роботи або професії, то мешканці таких квартир дуже часто змінюють їх, що втім, в результаті виявляється на краще. Діти в таких квартирах занадто самовпевнені і непосидючі. Але при належному вихованні вони можуть стати досить успішними людьми.

Номер 7

Цей номер наповнює будинок удачею. Його мешканцям буде везти, але у відповідь доля буде постійно спокушати їх. Шлюб в такому будинку буде або дуже щасливим, або навпаки. А ось у дітей з таких квартир є всі шанси прославитися і стати дуже відомими і успішними.

Номер 8

Так як “вісімка” це знак нескінченності, то статичну енергію умиротворення і стабільності вона приносить в будинок з таким номером. Життя тут протікає спокійно і розмірено. Але небезпека цього в тому, що один з подружжя може занадто відчутно управляти іншим партнером. Діти з такого житла мають потужний інтелект і мають всі шанси стати успішною людиною, але йти до успіху їм потрібно досить тривалий час.

Номер 9

Це число символізує різкі, кардинальні зміни. У житлы під таким номером життя вирує всіма фарбами. Тут мешканці легко створюють нові відносини і так же легко можуть вийти з них, якщо результат їм не підійде. Людям, які живуть тут потрібно вміти зважувати свої кроки. А діти з таких квартир і будинків мають шанси в майбутньому стати успішними бізнесменами, які вміють розумно і успішно ризикувати.

Під яким би номером не був ваш будинок – не забувайте, основа його аури – це те, що ви приносите в будинок. Залишайте погані думки перед порогом будинку, обставте будинок улюбленими красивими речами і даруйте любов і тепло всім, хто живе в ньому

Потужне джерело антиоксидантів! Названо найкорисніший фрукт для організму

понеділок, 24 червень 2024, 21:40

Лимони є найпотужнішими фруктами на планеті, згідно зі звітом, опублікованим Центром контролю та профілактики захворювань, який класифікував 27 "потужних фруктів і овочів", передають Патріоти України. З усіх проаналізованих різноманітних харчових проду...

Ледачі пиріжки з зеленою цибулею - літній смак та швидке тісто

понеділок, 24 червень 2024, 19:09

Іноді можна влаштувати собі смачний перекус ледачими пиріжками. Готують їх на кефірі. А з зеленою цибулею буде літній смак та аромат, передають Патріоти України. Для приготування потрібні такі продукти:. Кефір з водою потрібно підігріти до 50 градусів....