А ви це знали? Ось що станеться з організмом, якщо відмовитися від вживання яєць

Лікарі розповіли, що станеться з організмом, якщо повністю відмовитися від вживання в їжу курячих яєць. І ці зміни, запевняють експерти, не з приємних. Про це пише ukrhealth, передають Патріоти України.

Ви не будете відчувати ситість

При відмові від яєць скорочуються калорії в раціоні, при цьому ви будете відчувати більший голод. Адже яйця багаті білком, що сприяє почуттю ситості.

Брак поживних речовин

Якщо ви виключаєте яйця зі свого раціону, ви також можете втратити деякі важливі поживні речовини. Справа в тому, що величезна частина з них міститься в яєчних жовтках. Яйця багаті вітамінами A, D, E і K, а також корисними для серця жирними кислотами омега-3.

Втрата м'язів

Виключення з раціону такого джерела білка, як яйця, може знизити ефективність тренувань. Яйця містять лейцин, амінокислоту, важливу для синтезу м'язової маси, яка скорочується з віком.

Холестерин може залишитися на колишньому рівні

Хоча яйця є джерелом холестерину, відмова від них може не вплинути на ваш рівень. Справа в тому, що лише 20% холестерину ми отримуємо з їжею, інші 80% виробляє наша печінка.

Ви будете здивовані! ТОП-12 причин, чому обов'язково треба їсти кавун

вівторок, 16 липень 2024, 18:50

Якщо регулярно їсти кавуни, то можна покращити роботу всіх систем організму і позбутися багатьох проблем зі здоров’ям, передають Патріоти України. Розповідаємо, чому лікарі рекомендують обов’язково їсти кавуни кожного дня.

Це допоможе подолати депресію! Вчені вперше визначили місце в мозку людини, де виникає цікавість

вівторок, 16 липень 2024, 18:44

Вперше вчені дослідили, в якій саме ділянці мозку людини виникає цікавість. Людське зацікавлення спонукає нас шукати істину набагато ширше, ніж це роблять тварини, передають Патріоти України. Нові дослідження можуть допомогти краще зрозуміти, як живуть...