А ви це знали? Що буде, якщо додати цукор при відварюванні картоплі

Відварювання картоплі хоча й простий процес, але має певні нюанси. Наприклад, вона може стати водянистою на смак. Така не дуже добре смакувати на гарнір. Але смак картоплі можна покращити ще на етапі відварювання. Читайте про це детальніше далі в статті.

Подробиці

Кулінари рекомендують додавати в воду чайну ложку цукру. Як тільки вода закипить, відразу додавайте. В результаті й смак буде кращим, а ще картопля буде розсипчастою. Головне — не покласти більше потрібного, а то гарнір стане солодким.

Щоб зробити відварену картоплю ідеальною, злийте воду та поверніть каструлю з нею на плиту. Нехай випарується зайва волога. Особливо так треба робити, коли плануєте готувати пюре.

Господиням на замітку! Які помідори краще обрати для консервації - три основні критерії

субота, 22 червень 2024, 21:28

Консервація продуктів на зиму - це одне з основних занять господинь влітку. Для того, щоб продукти зберігались цілу зиму та не нанесли шкоду організму, слід уважно підходити до їх вибору, передають Патріоти України. Як правильно обирати помідори для ко...

Коли солити пельмені? Є помилка, якої припускається багато господинь

субота, 22 червень 2024, 17:15

Пельмені, здавалося б, така банальна страва, але щоб напівфабрикати добре зварилися і вийшли смачними, потрібно знати секрети приготування, передають Патріоти України. По-перше, для приготування пельменів необхідно вибрати потрібну каструлю. Посуд має ...