А ви це знали? Що класти в горщик, щоб рослини пишно цвіли

Досвідчені квітникарі розвіяли міф про те, що кімнатним рослинам обов’язково потрібні спеціальні складні препарати для пишного цвітіння. Насправді є прості компоненти, які забезпечують чудовий розвиток кімнатних квітів, передають Патріоти України.

Подробиці

Бананова шкірка

Чим корисний цей інгредієнт, який багато хто вважає відходом, інші використовують у городних справах. Наприклад, кладуть до помідорів для прискорення дозрівання.

У чому користь шкірки

Перегниває шкірка довго та насичує рослини цінними речовинами. Відбувається це поступово, тому квітка встигає все засвоїти. Величезна кількість калію. Саме цей мікроелемент відповідає за пишне цвітіння рослин та рясне плодоношення. Крім калію бананова шкірка містить інші поживні елементи.

Як правильно використовувати

Шкірку беруть свіжу, а не ту, якій тиждень, а то й більше. Нарізають бананову шкірку квадратиками і засипають у дренажний шар перед посадкою рослини. На горщик діаметром 12 см кидають 4 квадратики. Після додавання підживлення пересаджують рослину.

Лайфхак: Як змусити пральну машину споживати в 2 рази менше електроенергії

понеділок, 5 грудень 2022, 19:12

Рахунки за комунальні послуги з кожним роком лякають все більше. Іноді диву даєшся: звідки стільки електроенергії і води? Починаєш замислюватися про те, де можна заощадити, щоб в наступному місяці не віддавати величезні суми. Економне прання - відмінне...

Як обрати інвертор для дому і правильно його підключити - лайфхак

понеділок, 5 грудень 2022, 18:44

У зв'язку з частими відключеннями електроенергії українці шукають способи, як забезпечити свої домівки теплом і комфортними умовами без світла. Власники приватних будинків скуповують електрогенератори, а мешканці квартир дивляться на портативні електро...