А ви це знали? Що класти в горщик, щоб рослини пишно цвіли

Досвідчені квітникарі розвіяли міф про те, що кімнатним рослинам обов’язково потрібні спеціальні складні препарати для пишного цвітіння. Насправді є прості компоненти, які забезпечують чудовий розвиток кімнатних квітів, передають Патріоти України.

Подробиці

Бананова шкірка

Чим корисний цей інгредієнт, який багато хто вважає відходом, інші використовують у городних справах. Наприклад, кладуть до помідорів для прискорення дозрівання.

У чому користь шкірки

Перегниває шкірка довго та насичує рослини цінними речовинами. Відбувається це поступово, тому квітка встигає все засвоїти. Величезна кількість калію. Саме цей мікроелемент відповідає за пишне цвітіння рослин та рясне плодоношення. Крім калію бананова шкірка містить інші поживні елементи.

Як правильно використовувати

Шкірку беруть свіжу, а не ту, якій тиждень, а то й більше. Нарізають бананову шкірку квадратиками і засипають у дренажний шар перед посадкою рослини. На горщик діаметром 12 см кидають 4 квадратики. Після додавання підживлення пересаджують рослину.

Зберете не одне відро урожаю! Чим підживити вишню навесні, щоб отримати багато плодів

вівторок, 21 березень 2023, 18:44

Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим удобрити вишню навесні - читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню удобрюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучуватис...

Психологічний тест у картинці: Перша побачена фігура розповість, чого вам потрібно позбутися

вівторок, 21 березень 2023, 18:12

Швидкий тест у картинці розповість, від чого вам потрібно терміново позбавитися. Саме ця річ заважає отримати бажаного. Подивіться на картинку і читайте опис того, що ви побачили першим, передають Патріоти України. У вашому житті є люди, які нахабно ва...