А ви це знали? Що не можна викидати з дому, щоб не накликати біду - список заборон

Здавна вважали, що деякі речі не можна викидати з дому. Це, за повір’ями, може накликати біду. Забобон стосувався дитячих речей, хліба, віників та сумок. У чому суть повір’я, та чому не можна викидати гаманці, читайте у матеріалі, передають Патріоти України.

Чому не можна викидати хліб

Чи не найбільша кількість народних прикметпов’язана з хлібом. До хліба відносилися з особливою пошаною. До наших днів дійшло повір’я, згідно з яким не можна змітати крихти зі столу рукою. У голодні часи не прийнято було змахувати зі столу залишки їжі, тому крихти хліба обережно змітали в долоню і з’їдали. З тих пір змітання крихт асоціюється з бідністю і нуждою.

І досі в народі говорять: той, хто викидає хліб, накликає на себе злидні. Випічку та хлібні вироби радять не нести на смітник, а віддавати худобі або птахам.

Куди дівати дитячі речі

Наші прабабусі вважали, що дитячий одяг слід віддавати нужденним і в жодному разі не викидати на смітник.

За однією з версій забобону, саме на дитячий одяг зазвичай наводили негатив та порчі, таким чином можна наврочити всю родину. Тож краще зайнятися благодійністю та віддавати дитячий одяг у гарному стані тим, кому він знадобиться.

Чи можна викидати сумки та гаманці

Цей забобон пов’язаний із багатством та благополуччям. За повір’ями, гаманець зберігає фінансову енергію власника, тож, викинувши його, ви можете позбавитися від грошового потоку.

Звісно ж, дохід напряму залежить від щоденної наполегливої праці, але якщо ви вірите у забобони, старі гаманці та сумки радять спалити.

Що робити зі старим одягом та спідньою білизною

У народі одяг радять або віддавати на благочинність, або палити. Люди, які вірять в езотетику, наголошують, що спідню білизну не можна викидати на смітник, щоб не привернути зради та прикрощі у особисте життя. Її також рекомендують спалити.

Чи можна викидати віники та швабри

За народними прикметами, віник накопичує енергію дому, тому спалювати його не можна. Віник слід просто викинути, бажано подалі від будинку. Це стосується і старих швабр. Є навіть трактування, згідно з яким, викинувши старий віник, можна позбавитися від негативу та безсоння.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...