А ви це знали? Що не можна зберігати на підвіконні - речі швидко зіпсуються

Часом ми, поспішаючи, ставимо речі, які тримаємо в руках, на першу-ліпшу поверхню і нерідко забуваємо їх там. Часто цією поверхнею слугує підвіконня, адже доступ до нього найлегший. А от умови для зберігання речей у цьому місці дуже непідходящі. І деякі речі почуватимуться там найгірше. передають Патріоти України.

Їжа

По-перше, продукти мають лежати в тіні і як правило у холоді, а отже це за замовчуванням непідходящі для них умови. До того ж, під дією тепла і світла у них починають розвиватись бактерії, через що їжа моментально псується. На підвіконні не варто зберігати навіть цукор та сіль.

Крихкі предмети

Навіть якщо ви впевнені, що нічого не зіб’єте самотужки і у вас немає котів, які полюбляють ходити по підвіконнях, скинути щось крихке може вітер з вікна чи протяг.

Миючі засоби та косметика

Хімічні речовини в складі миючих засобів та косметики можуть міняти свої властивості за неналежних умов зберігання. А сонячне світло і доступ тепла – це саме неналежні умови. Тому засіб в кращому разі втратить свої властивості. В гіршому – він може загорітись.

Дзеркала або предмети із дзеркальними поверхнями

Самі по собі дзеркала від такого зберігання не постраждають, але вони можуть спрацювати, як лінза і відбити пряме сонячне світло, сконцентрувавши його в одній точці. А це пожежонебезпечна ситуація.

Свічки

Все просто – свічки тануть під прямими сонячними променями. Тож увечері декорація зі свічок на підвіконні цілком доречна, але після того, як ви їх погасите, одразу ховайте кудись подалі.

Електроніка

Під дією тепла та світла батареї гаджетів швидко виходять з ладу. До того ж у дощовий день пристрої може заливати водою. Ось чому тримати телефони, планшети, ноутбуки та навіть пульти від техніки на підвіконні не варто.

Загальний безлад

Будь-які предметі, хаотично розкладені на підвіконні виглядають неохайно і на додачу ускладнюють доступ світла у приміщення. Тож, по-хорошому, на підвіконні місце лише кімнатним рослинам.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...