А ви це знали? Що означає символ трикутника на етикетці одягу

Кожній людині хочеться, щоб її одяг залишався в гарному стані якнайдовше. Однак для цього потрібно правильно доглядати за ним, передають Патріоти України.

Неправильне прання може спричинити усадку одягу, пошкодження тканини тощо, тому варто дотримуватися рекомендацій від виробника. Як це зробити, розповів The Sun.

На кожній одиниці одягу є бірка на якій надруковано до п’яти основних символів. Вони підказують, як правильно прати, сушити та прасувати той чи інший виріб. Деякі з них інтуїтивно зрозумілі, але деякі викликають чимало питань, наприклад, трикутник.

Трикутники на етикетці одягу дає інструкції щодо того, чи можна під час прання застосовувати відбілювачі. Розуміння їхніх значень допоможе зберегти ваш одяг у належному стані, уникнути пошкоджень та подовжити термін його служби.

Існує кілька варіантів символів з трикутником, кожен з яких має своє специфічне значення:

  • Порожній трикутник – ви можете без проблем відбілювати цей одяг;
  • Перекреслений трикутник або чорний трикутник – в жодному разі річ не можна відбілювати;
  • Трикутник з двома діагональними лініями або трикутник з абревіатурою CL та хрестиком зверху – можна використовувати лише відбілювач без хлору;
  • Трикутник з абревіатурою CL – можна використовувати відбілювач з хлором.

Невірне використання відбілювачів може призвести до значних пошкоджень тканини, зміни її кольору або навіть до повного знищення виробу. Вони можуть бути досить агресивними, особливо ті, що містять хлор, тому не кожна тканина здатна витримати їхній вплив. Тому перед пранням обов’язково ознайомтесь з інструкціями на етикетках та дотримуйтеся їх.


Навіщо досвідчені господині додають крохмаль у котлетний фарш

понеділок, 22 липень 2024, 14:09

Напевно, багато хто і не чув про те, що в котлетний фарш потрібно додавати крохмаль, передають Патріоти України. Здавалося б, цей інгредієнт там абсолютно зайвий. Але це не так. Багато господинь вже давно використовують його для приготування м’ясних б...

А ви це знали? Смажена на сковороді чи у фритюрі - ось яка їжі корисніша для здоров'я

понеділок, 22 липень 2024, 13:56

Смажена їжа є улюбленим елементом багатьох кухонь, але методи досягнення бажаного золотистого вигляду можуть бути різними. Два поширених способи смаження - на сковороді та у фритюрі і варто знати, який корисніший, передають Патріоти України. Смаження н...