А ви це знали? Що передається генетично дитині від матері, а що від батька

Генетика - одна з найбільш загадкових і цікавих наук. Звичайно, дитина успадковує гени обох батьків, але деякі домінуючі риси вона візьме саме від батька - як хороші, так і не дуже, передають Патріоти України.

Ось генетичні особливості, які діти успадковують від батька:

1. Захворювання серця.

За результатами досліджень, які проводили вчені Університету Лестера, чоловіки-носії певного типу хромосоми, майже на 50% частіше схильні до захворювань, вражаючим коронарну артерію (стан, що характеризується зменшенням доставки кисню в серці). І ця особливість може передаватися синам.

2. Психічні розлади.

Серед психічних розладів, які передаються від чоловіків до дітей – шизофренія і СДУГ. З віком батька ризик підвищується, оскільки з роками ДНК чоловіка мутує.

Що стосується жінок, то вони народжуються з певним набором яйцеклітин, а їх ДНК не змінюється протягом усього життя.

«Батьки в чотири рази частіше мають нові мутації в ДНК, тому що вони продовжують виробляти нову сперму по мірі старіння».

3. Криві зуби.

Чоловічі гени, що відповідають за зуби і форму щелепи, сильніші, ніж жіночі. Від батька дитина може отримати не тільки криві зуби, але і тонку емаль.

4. Проблеми з дітонародженням.

Вчені стверджують, що низька якість сперми може бути генетичною проблемою. Якщо дитина народилася в результаті ЕКО, то, швидше за все, теж буде страждати від безпліддя.

5. Стать дитини.

Прогноз можна зробити, вивчивши генеалогічне дерево батька. У разі, якщо сперма несе Х-хромосому, то з’єднавшись з Х-хромосомою матері – буде дівчинка. А якщо в спермі закладена Y-хромосома – хлопчик. Дослідники припускають, що ще не виявлений ген відповідає за визначення того, як хромосоми X і Y розподіляються по спермі батька.

6. Колір очей дитини.

Оскільки чоловічі гени домінують над жіночими, риси обличчя і колір очей, швидше за все, будуть такими ж, як у батька.

7. Зріст дитини.

Зріст багато в чому залежить від батьківських генів. У високих батьків народжуються високі діти.

А що з інтелектом?

Інтелект від батька до сина не передається. Тобто, якщо батько геній, то його син 100% не успадкує цих генів.

Ідіотизм від батька до сина не передається. Якщо батько – повний кретин, то його син таким не буде. (Тут природа вчинила мудро).

Інтелект від батька генетично передається тільки дочки. І то наполовину.

Успадкувати інтелект чоловік може тільки від своєї матері, який вона, в свою чергу, успадкувала від свого батька.

Дочки геніїв будуть рівно наполовину розумними, як їхні батьки, але їхні сини будуть геніями. Якщо їх батько тупий, то дочки в два рази будуть менше тупими, ніж їхні батьки.

Тому геніальних жінок дуже мало, як, втім, і стовідсоткових ідіоток. Зате чоловіків-геніїв і чоловіків-йолопів дуже багато.

Висновки для чоловіків:

Щоб спрогнозувати розумові здібності свого сина, подивіться на батька своєї дружини (якщо він академік, то ваш син теж буде розумним).

Ваша дочка отримає половину твого розуму. Але і половину твоєї дурості. За інтелектом вона буде ближче до тебе. Її син отримає всі твої розумові здібності. Хочеш розумне покоління – мрій про онука від дочки.

Твої розумові здібності від мами, а вірніше від дідуся.

Висновки для жінок:

Твій син по розуму – копія твого батька, і лаяти його «ти такий же тупий, як твій батько» – не зовсім вірно. Треба говорити, «ти такий же тупий, як твій дід»

Чотири продукти, з якими тушкована капуста буде неймовірно смачною: Ось що треба додати до страви

середа, 29 листопад 2023, 11:09

Це чудовий варіант, якщо ви хочете насолодитися легкою та корисною їжею. Для того, щоб тушкована капуста стала значно цікавішою на смак, до складу овочевої засмажки варто ввести солодкий перець. З приправ можна додати копчену та звичайну паприку — вони...

Не відірватися! Запечена картопля з салом та спеціями для вечері - ділимося технологією приготування

середа, 29 листопад 2023, 10:30

Запечена картопля може бути ідеальною стравою для ситного обіду та вечері. Готувати її можна із салом, овочами та спеціями, передають Патріоти України. Кулінарка Ганна поділиласяв Instagram рецептом смачної запеченої картоплі із салом та спеціями.Інгре...