А ви це знали? Що робити спочатку - посолити овочі або заправити їх олією

Якщо ви хочете приготувати по-справжньому апетитний салат, який не втратить свій смак та зовнішній вигляд після того, як 5 хвилин проведе на столі, зверніть увагу на ці дрібні нюанси, передають Патріоти України.

Подробиці

  • По-перше, якщо йдеться про приготування холодного салату, ніколи не змішуйте продукти різної температури. Всі вони, у тому числі овочі, повинні бути охолодженими. В іншому випадку така страва незабаром зіпсується.
  • По-друге, не забувайте, що солити овочевий салат потрібно перед самою подачею на стіл. Таке правило встановлено тому, що додана сіль заздалегідь змусить овочі виділяти багато соку, що зіпсує закуску.
  • Зрештою, третє, заключне правило стосується заправки салатів.

Незважаючи на те, що багато недосвідчених кухарів не бачать жодної різниці між тим, що слід робити спочатку – солити салат або поливати його маслом, відмінність все ж таки є.

Рослинним маслом слід заправляти салат тільки після того, як до страви додали сіль, оцет і перець, оскільки сіль не розчиняється в олії і на зубах відчуватимуться її крупинки.

Родина оцінить! Як приготувати смачну альтернативу сирникам з кисломолочного сиру і яблук

п’ятниця, 19 квітень 2024, 16:10

Якщо є яблука та кисломолочний сир, можна приготувати цілу гору всіляких десертів, починаючи з тих самих сирників. Але коли сирники неабияк набридли або чимось треба зустріти несподіваних гостей, то приготуйте шарлотку з яблуками. Ніякого клопоту, а вс...

А ви це знали? Який вид вершкового масла найкорисніши

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:50

Деякі види продукту - це просто маргарин, який видають за вершкове масло недобросовісні виробники, передають Патріоти України. Вершкове масло – це саме той продукт, який ми вживаємо щодня. Ми намащуємо його на бутерброди, додаємо до різноманітних стра...