А ви це знали? Сир пролежить набагато довше у холодильнику, якщо поруч покласти один продукт

Сир є прекрасним джерелом білків, вітамінів групи В і здорових жирів, а також різноманітних мінералів - кальцію, магнію, калію, фосфору, цинку і селену. Цей молочний продукт швидко псується і вимогливий до певних умов температури, вологості та інших параметрів. Висока вологість призводить до появи цвілі, при низькій він сохне, передають Патріоти України.

Як збільшити термін зберігання сиру в холодильнику

Щоб сир пролежав у холодильнику довше, потрібно помістити його в герметичну упаковування або вакуумну місткість. Якщо немає спеціальної місткості для зберігання сиру, можна загорнути його в фольгу або поліетиленову плівку, але найкраще — в пергамент. Розміщувати сир потрібно на нижній полиці холодильника або на дверцятах.

І найголовніший секрет довшого зберігання сиру у холодильнику — покласти кубик цукру в упаковування з сиром, який бажано замінювати щодня. Цукор потрібно покласти так, щоб він не торкався сиру. Цукор забиратиме всю вологу, і сир не буде псуватися.

Як за 2 хвилини очистити ручки газової чи електричної плити від жиру без надмірних зусиль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:30

Як швидко зняти і помити ручки кухонної плити від застарілого бруду підручними засобами, як очистити ручки, які не знімаються, передають Патріоти України. Можливо, комусь до вподоби чистити газову чи електричну плиту від бруду та жиру, але все ж таки ц...

Оберіть кристал - і дізнайтеся дещо цікаве про свій емоційний стан

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:14

Ви підсвідомо тягнетеся до кристалів, які потрібні у вашому житті. Подивіться на 6 кристалів нижче, до яких вас тягне? Не вибирайте свій улюблений колір, виберіть той, який вас найбільше приваблює в даний момент. Нижче наведено пояснення вашого вибору,...