А ви це знали? Сир пролежить набагато довше у холодильнику, якщо поруч покласти один продукт

Сир є прекрасним джерелом білків, вітамінів групи В і здорових жирів, а також різноманітних мінералів - кальцію, магнію, калію, фосфору, цинку і селену. Цей молочний продукт швидко псується і вимогливий до певних умов температури, вологості та інших параметрів. Висока вологість призводить до появи цвілі, при низькій він сохне, передають Патріоти України.

Як збільшити термін зберігання сиру в холодильнику

Щоб сир пролежав у холодильнику довше, потрібно помістити його в герметичну упаковування або вакуумну місткість. Якщо немає спеціальної місткості для зберігання сиру, можна загорнути його в фольгу або поліетиленову плівку, але найкраще — в пергамент. Розміщувати сир потрібно на нижній полиці холодильника або на дверцятах.

І найголовніший секрет довшого зберігання сиру у холодильнику — покласти кубик цукру в упаковування з сиром, який бажано замінювати щодня. Цукор потрібно покласти так, щоб він не торкався сиру. Цукор забиратиме всю вологу, і сир не буде псуватися.

Цибуля чи морква? Відповідь на "вічне запитання", що треба смажити першим

понеділок, 27 березень 2023, 17:12

Обсмажена цибуля та морква - невід'ємна частина багатьох страв. Цей набір складає основу для засмажки майже до кожного супу чи підливи. Ба, більше - навіть знаменитий рецепт борщу з карасями, що його так любив Шевченко, не обійшовся без "солодкої пароч...

Вони можуть знищити весь урожай! Королівські садівники назвали чотири головні хвороби помідорів

понеділок, 27 березень 2023, 16:44

Помідори - дуже вдячні рослини. Лише кілька кущів дають плоди протягом усього сезону. Однак вони можуть страждати від низки проблем, зокрема від хвороб і шкідників, передають Патріоти України. Після тривалих зусиль з вирощування помідорів від насіння д...