А ви це знали? Сир пролежить набагато довше у холодильнику, якщо поруч покласти один продукт

Сир є прекрасним джерелом білків, вітамінів групи В і здорових жирів, а також різноманітних мінералів - кальцію, магнію, калію, фосфору, цинку і селену. Цей молочний продукт швидко псується і вимогливий до певних умов температури, вологості та інших параметрів. Висока вологість призводить до появи цвілі, при низькій він сохне, передають Патріоти України.

Як збільшити термін зберігання сиру в холодильнику

Щоб сир пролежав у холодильнику довше, потрібно помістити його в герметичну упаковування або вакуумну місткість. Якщо немає спеціальної місткості для зберігання сиру, можна загорнути його в фольгу або поліетиленову плівку, але найкраще — в пергамент. Розміщувати сир потрібно на нижній полиці холодильника або на дверцятах.

І найголовніший секрет довшого зберігання сиру у холодильнику — покласти кубик цукру в упаковування з сиром, який бажано замінювати щодня. Цукор потрібно покласти так, щоб він не торкався сиру. Цукор забиратиме всю вологу, і сир не буде псуватися.

Оберіть пару на картинці - і дізнайтеся, які стосунки можуть зробити вас щасливими

понеділок, 28 листопад 2022, 17:15

У кожної людини різний характер, тому і стосунки всім потрібні різні. Хтось шукає у партнері підтримку, а комусь потрібна пристрасть або розвага. Пройдіть психологічний тест у картинці і дізнайтеся, які стосунки потрібні саме вам, передають Патріоти Ук...

Ніколи не називайте дочок цими іменами, якщо не хочете виростити повних невдах

понеділок, 28 листопад 2022, 16:15

Жінки, у яких в житті завжди все йде шкереберть: на роботі вічні проблеми, грошей не вистачає, залицяльника нормального немає. Якщо не хочете, щоб дочка в дорослому віці страждала, не називайте її так, передають Патріоти України. Деякі жіночі імена маю...