А ви це знали? ТОП-10 фраз, які не можна говорити своєму начальнику

Часом кожна людина втомлюється на роботі через важкий день або стресову ситуацію, і мимоволі може сказати зайве своєму керівництву. Однак є фрази, які краще ніколи не вимовляти, навіть якщо "накипіло". У тому числі, "Я можу з ним працювати" , "Це не моя помилка" , "Ми раніше так не робили" й інші, передають Патріоти України.

  • "Я не можу з ним/ з нею працювати"

Бувають моменти, коли людина відчуває особисту неприязнь до іншої, вона незадоволена колегою, через що виникає спокуса обговорити це з кимось. Проте варто зазначити, що скаржитися та обговорювати на робочому місці непрофесійно. А говорити своєму начальнику про це взагалі не можна, оскільки він навряд чи захоче знати, що його співробітники "на ножах".

  • "Це не моя помилка"

Фраза, яку точно не варто говорити начальнику, оскільки вона описує людину тим, хто не в змозі визнати свої помилки. Не варто перекладати відповідальність на інших, оскільки це є сумнівною стратегією, якщо людина відповідає за результат.


  • "Ми раніше так не робили"

Не варто говорити начальнику, що раніше те чи інше завдання так не робили. Зазначимо, що традиції – це добре, проте якщо надійшла пропозиція виконати дію та проблему швидше чи ефективніше, то варто спробувати. У будь-якій справі краще знаходити нові шляхи.

  • "Я постараюся/спробую"

Ця фраза доречна у роки, коли людина навчається в університеті та отримує диплом. Але, коли керівництво дає вказівку виконати роботу, то чекають на результати, а не спроби виконати завдання. Швидше за все, сказавши "я спробую" начальнику, він залишиться невпевненим у виконанні завдання.

  • "Це неможливо/я не зможу"

Вираз, який здатний занапастити перебування людини на своїй посаді. Компанії потребують співробітників, які справляються з дорученнями. А якщо на вказівку виконати роботу дається швидка відповідь, що це неможливо – говорить про небажання працювати. Начальник не хоче чути негатив та відсутність впевненості.

  • "Я не знаю"

Коли керівництво ставить питання, воно не збирається тестувати пам'ять свого співробітника, а лише вимагає з'ясувати відповідь на нього. Якщо це вимагає певного часу, то краще уточнити у начальника, коли потрібно надати дані. Однак не варто різко відповідати фразою "я не знаю". Додамо, що людина не повинна знати відповіді на всі питання, але вона повинна спробувати дізнатися.

  • "Це не мої посадові обов'язки"

Сказавши таку фразу начальнику, він, швидше за все, зрозуміє, що людина просто не хоче розвиватись у своїй кар'єрі. У розумінні керівництва співробітнику зі стажем має бути за радість змінити деякі обов'язки, адже навіть творча робота згодом перетворюється на рутину. Також якщо надходить відмова виконувати доручення, може здатися, що людину зовсім не цікавить успіх компанії.

  • "Що мені за це буде?"

Якщо керівник просить допомогти в чомусь іншим колегам або зробити щось для нього самого, то не варто запитувати. Часом на роботі ви просто повинні допомагати іншим відділам або працівникам, оскільки тих, хто не хоче працювати в команді, начальство не любить. Однак якщо не йдеться про переробки, лише тоді ця фраза доречна

  • "Ви не праві"

Іноді начальники помиляються, адже вони теж люди, але в деяких з'являється спокуса тицьнути боса носом у помилку, чого робити категорично не можна. По-перше, це не професійно виглядає, а по-друге, не етично. Керівник уже займає свою посаду і найімовірніше, цілком заслужено, але людям властиво помилятися, навіть якщо це директор."Я звільнюсь"

Погана ідея у будь-якій ситуації – ультиматуми. Говорити цю фразу – непрофесійно. Найімовірніше, керівник почне шукати заміну людині. Однак, якщо вже було сказано, варто бути готовим піти.

Справа Порошенка: "Притягнення до відповідальності колишніх високопосадовців - світова практика", - Снєгирьов

четвер, 27 січень 2022, 23:00

Також зауважу, що притягнення до кримінальної відповідальності колишніх чиновників, якщо для цього дійсно є підстави, – нормальна загальносвітова практика. Політичні переслідування чи боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади? Про справу Порошенка ос...

Хіти тижня. Страва буде ідеальною і менш калорійною: Чим можна замінити хліб у фарші для котлет

четвер, 27 січень 2022, 18:00

Замість хліба у фарш для котлет можна додати манку. Однієї ложки буде достатньо, щоб загустити котлетну масу та збільшити кількість фаршу у півтора рази. Замість хліба можна додати у фарш для котлет відварену картоплю, розім'яту в пюре. Кабачок замість...