А ви це знали? ТОП-3 найшкідливіші каші, які краще не їсти

Дуже часто буває так, що люди, купуючи каші в магазині, звертають увагу на пакування, ніж на склад. Серед таких покупок можна виокремити каші, які не те що не будуть корисними, а навіть шкідливі, передають Патріоти України.

Популярний лікар-педіатр Євген Комаровський на своєму каналі (Доктор Комаровский) в YouTubeрозповів про три найшкідливіші каші, які не варто їсти як дорослим, так і дітям.

Вівсянка

І йдеться тут саме про вівсянку швидкого приготування, яку продають у пакетиках. Лікар відзначає, якщо ви хочете отримати хоч якусь користь від такої крупи, то найкраще купувати її у вигляді пластівців, які потрібно варити.

Манна каша

Річ у тім, що манка – легкозасвоюваний вуглевод, який не дає жодної користі організму. Лікар Комаровський каже, що найкорисніше в крупі завжди знаходиться в оболонці, якої в манній немає.

Білий рис

Цю крупу лікар називає "ніякою", адже жодної користі організму ця каша не приносить.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...