А ви це знали? ТОП-5 речей, які ніколи не можна віддавати з дому

Наш дім - це наша фортеця. Найчастіше ми віддаємо з дому речі, які нам не потрібні і просто лежать. Щоб у ваш будинок не прийшла біда потрібно знати, які речі заборонено віддавати, передають Патріоти України.

Енергетика в кожному будинку різна та речі здатні накопичувати її. За словами фахівців та біоенергетиків, з особистими речами можна віддати свою удачу, фінансовий достаток та благополуччя. Щоб такого не сталося, не віддавайте з дому ці 5 речей.

Які речі не можна віддавати з дому

Не можна віддавати речі, які стосувалися вашої голови або волосся. Фен, шапки, гребінець, резинки.

Щоб не віддати свою долю та удачу, не передавайте свою нижню білизну, навіть нову.

Ніколи не виносьте з дому та не передавайте дзеркала. Це стосується і дзеркал на шафах.

Найдовше зберігають позитивну енергетику людини подушки, ковдри та постільна білизна. Такі речі мають неймовірний "зв'язок" з господарем і можуть нашкодити вам в майбутньому.

Посуд, яким ви не користуєтеся, також може обернутися для вас неприємним результатом. Такі речі краще не передавати нікому та не передаровувати.

Завжди додавайте це, коли висаджуєте томати та перець - урожайність зросте у 5 разів!

субота, 25 березень 2023, 12:30

У березні у садівників розпочався сезон висадки розсади. Для того, щоб розсада приживилась і швидко росла її потрібно добре і правильно удобрювати, передають Патріоти України. Так, досвідчені садівники радять ніколи не висаджувати томати та перець без ...

Не робіть так! ТОП-3 помилки в макіяжі: Візажисти розповіли, що перетворює будь-яку жінку на простачку

субота, 25 березень 2023, 12:13

Візажисти розповіли, які помилки найчастіше допускаються в макіяжі. Такі промахи можуть перетворити будь-яку жінку на простачку, не врятують навіть стильні вбрання. Що ніколи не можна робити, читайте нижче, передають Патріоти України. Масивні брови, як...