А ви це знали? Ця олія є найкращою для приготування їжі - знижує ризик смерті від раку

Багато хто впевнений, що соняшникова олія – це кращий варіант для приготування їжі, оскільки вона є, дешевою, практично не має запаху і не містить в складі холестерину. Однак, вчені провели дослідження, яке показало, що приготування їжі з оливковою олією знижує ризик смертельних захворювань. Про це повідомляють у журналі Американського коледжу кардіологів, зазначають Патріоти України.

Тому, якщо ви любите готувати на оливковій олії або навіть збризкуєте нею листову зелень для гарніру, то вам пощастило. Все тому, що вона знижує ризик смерті від серцево-судинних захворювань, раку, нейродегенеративних та респіраторних недугів.

В експерименті взяли участь 92 тис. чоловіків та жінок у Сполучених Штатах, які не мали серцево-судинних захворювань. Дослідження дійшло висновку, що учасники з високим споживанням оливкової олії (не менше половини столової ложки на день) були пов'язані з нижчим ризиком смертності від усіх причин у порівнянні з тими, хто рідко вживав оливкову олію.

Окрім того, високе споживання оливкової олії було пов'язане зі зниженням ризику смертності від серцево-судинних захворювань на 19%, зниженням ризику смертності від раку на 17%, зниженням ризику смертності від нейродегенеративних захворювань на 29%.

За словами вчених, оливкова олія не тільки може знизити ризик інсульту та серцевих захворювань, але й також знизить ризик ревматоїдного артриту та діабету. Оливкова олія є здоровим джерелом ненасичених жирів, які можуть допомогти знизити рівень холестерину в крові та полегшити запалення.

Чому в будинку не ростуть кімнатні квіти - підкажуть народні прикмети

середа, 10 серпень 2022, 17:14

Кімнатні рослини радують око і прикрашають житло. Вони також мають корисні властивості і здатні вказати, якщо в будинку відбувається щось не дуже хороше. Є прикмети, які допоможуть розгадати причину загибелі кімнатних рослин в будинку, передають Патріо...

Ви будете вражені ефектом! Бабусин спосіб зберігання огірків свіжими, якщо немає холодильника

середа, 10 серпень 2022, 16:14

Холодильники з'явилися не у всіх і не відразу, але ж наші бабусі якось справлялися і без них, передають Патріоти України. Слід зауважити, що і деякі дачники досі вирішують проблему зберігання овочів у відсутності холодильника, причому досить успішно. Р...