А ви це знали? Вчений пояснив, чим загрожує схрещування ніг

Зазвичай є два способи сидіти схрестивши ноги: один - схрестити ноги в колінах, а інший - у кісточках. Але як би не було вам зручно сидіти, це шкідливо для здоров'я і постави, передають Патріоти України.

Сидіння зі схрещеними ногами може збільшити зміщення стегон, при цьому одне з них виявляється вище іншого, стверджує професор і директор навчального центру клінічної анатомії Ланкастерського університету Адам Тейлор.

За словами вченого, це змінює швидкість, з якою кров рухається по кровоносних судинах в нижніх кінцівках, що може збільшити ризик утворення тромбів.

Чим небезпечне схрещування ніг - висновки вченого

Більшість досліджень показують, що схрещування в колінах гірше, ніж схрещування в області щиколоток. "Дійсно, таке сидіння може викликати підвищення кров'яного тиску через скупчення крові у венах. І це може збільшити ризик пошкодження кровоносних судин", - пояснює вчений.

Чим довше і частіше ви сидите зі схрещеними ногами, тим більша ймовірність того, що у вас будуть тривалі зміни довжини м'язів і розташування кісток в тазу. Ці порушення також можуть призвести до зміщення хребта та плечей.

"Положення вашої голови також потенційно може стати неправильним через зміни в кістках шиї, оскільки хребет компенсує це, утримуючи ваш центр ваги над тазом", - попереджає вчений.

Тривале сидіння зі схрещеними ногами збільшує ймовірність сколіозу та інших деформацій хребта. "Головна порада - не сидіти занадто довго в одному і тому ж положенні і регулярно вести активний спосіб життя", - порадив фахівець.

Дивовижний фокус із оселедцем: Як відокремити рибу від кісток одним рухом

четвер, 1 червень 2023, 15:12

Оселедець є однією з найкорисніших видів риби, в якій дуже багато корисних речовин та вітамінів. Готувати з риби можна закуски, салати, також її можна смачно засолити. Її можна їсти самостійно або використовувати як інгредієнт для найрізноманітніших ст...

Це справді працює! Чим обробити картоплю від шкідників перед підгортанням - ефективні народні засоби

четвер, 1 червень 2023, 14:59

Чим обробити картоплю в цей час від шкідників та хвороб - в матеріалі ТСН.u. Після того, як сходи картоплі досягнуть 15 - 20 сантиметрів висоти, зазвичай проводиться перше підгортання картоплі. Ранні сорти картоплі, які підгортати будуть вже в червні,...