А ви це знали? Від комах та заздрісних подруг - лайфхак, навіщо розсипати сіль на порозі

Ще кілька століть тому сіль була дефіцитним і дуже цінним продуктом. Їй здавна приписували цілу низку магічних властивостей. Вважається, що її можна "зарядити" як на позитив, так і на негатив, використовувати як захист чи засіб для реалізації злих намірів, передають Патріоти України.

Навіщо сиплять сіль на порозі - очищення житла

Ця приправа може допомогти не тільки очистити думки, але і в прямому сенсі відлякати недоброзичливця. У народі вірять, що людині зі злими думками сіль на порозі може буквально "палити ноги". Щоб сіль потужно працювала, радять прочитати над нею молитви і заклинання, спрямовані на добро. Зверніть увагу, що проводити ритуали з сіллю необхідно таємно - інакше, як вважають в народі, вся магія може "розсіятися".

Сіль для порозі для захисту від комах

Є і дуже практичне пояснення того, навіщо сиплять сіль на порозі. Особливо актуально це для тих, хто живе в приватних будинках чи на перших поверхах багатоповерхівок або багатоквартирних будинків. Цю приправу використовують як захисти від комах, які можуть проникнути в житло з вулиці, наприклад, від мурах чи бліх.

Розсипати сіль на порозі для того, щоб "поробити"

Сіль можуть використовувати не тільки з благими намірами, і про це варто знати. Оскільки солі приписують можливість насичуватися різною енергією, погані люди її використовують для того, щоб "поробити".

Якщо раптом ви побачили цю приправу на своєму порозі, найголовніше - не думайте про погане, а просто зметіть її, читайте молитву, викиньте зметену приправу і все, з чим вона стикалася.

Є також одна цікава народна прикмета, пов'язана з сіллю: якщо до вас прийшла нехороша людина, після її відходу варто посипати цією приправою поріг, малюючи межу, перетинаючи яку людина залишає за порогом уесь негатив.

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...