А ви це знали? Відтінки помад, які не можна використовувати жінкам старше 40 років

Зазвичай, ми орієнтуємося на власні переваги при виборі того чи іншого засобу для макіяжу, але нерідко вибір не дуже вдалий, передають Патріоти України.

Після 35 років важливо дещо змінити підхід до підбору косметичних засобів, причому не тільки по догляду, але і декоративних. Особливо це стосується кольору помади. Ми порадилися з візажистами і готові розповісти про нюанси, які слід враховувати під час шопінгу в улюбленому косметичному бутіку, коли вам вже за 40.

Ніяких морквяних відтінків

Так, багато жінок буквально божеволіють від цього відтінку і готові скуповувати помади і рум'яна ящиками, проте є важливе застереження — жінкам після 40 такий відтінок в 90% вже не йде. І справа зовсім не в кольоротипі самої жінки. Річ у тім, що класичний морквяний відтінок завжди підкреслює жовтизну зубів і шкіри, а також здорово виділяє тьмяну шкіру під очима. Ви не зможете отримати свіжий вигляд, якщо такий відтінок помади буде присутній у вашому макіяжі. Будьте уважні і спробуйте більш холодні відтінки червоного.

Нюд

Хтось скаже про універсальність нюдових відтінків, і ми не можемо не погодитися. При цьому нюдові відтінки можуть бути настільки різними, що голова буквально йде обертом. Візажисти рекомендують жінкам відмовитися від теплих кавових відтінків після 40, так як нюд з бежевими і коричневими вкрапленнями надає обличчю землистий відтінок, що зіпсує весь макіяж. Крім того, якщо у вас тонкі губи, кавовий нюд ще більше замаскує ваші губи, і ви отримаєте неоднозначний ефект. А ось запорошений рожевий відтінок — те, що завжди має бути у вашій косметичці.

Коричневий і вишневий

Звичайно, такі відтінки цілком можуть існувати у вашому житті, але використовувати їх потрібно дуже акуратно, особливо темно-коричневий відтінок помади. У більшості випадків такий відтінок зливається зі шкірою і абсолютно не виділяє губи, більше уваги отримують кола під очима, навіть якщо вони слабо виражені. Жінкам з тонкими губами варто придивитися до більш насиченим і соковитих відтінків, якщо хочеться акценту на губи.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...