А ви це знали? Відтінки помад, які не можна використовувати жінкам старше 40 років

Зазвичай, ми орієнтуємося на власні переваги при виборі того чи іншого засобу для макіяжу, але нерідко вибір не дуже вдалий, передають Патріоти України.

Після 35 років важливо дещо змінити підхід до підбору косметичних засобів, причому не тільки по догляду, але і декоративних. Особливо це стосується кольору помади. Ми порадилися з візажистами і готові розповісти про нюанси, які слід враховувати під час шопінгу в улюбленому косметичному бутіку, коли вам вже за 40.

Ніяких морквяних відтінків

Так, багато жінок буквально божеволіють від цього відтінку і готові скуповувати помади і рум'яна ящиками, проте є важливе застереження — жінкам після 40 такий відтінок в 90% вже не йде. І справа зовсім не в кольоротипі самої жінки. Річ у тім, що класичний морквяний відтінок завжди підкреслює жовтизну зубів і шкіри, а також здорово виділяє тьмяну шкіру під очима. Ви не зможете отримати свіжий вигляд, якщо такий відтінок помади буде присутній у вашому макіяжі. Будьте уважні і спробуйте більш холодні відтінки червоного.

Нюд

Хтось скаже про універсальність нюдових відтінків, і ми не можемо не погодитися. При цьому нюдові відтінки можуть бути настільки різними, що голова буквально йде обертом. Візажисти рекомендують жінкам відмовитися від теплих кавових відтінків після 40, так як нюд з бежевими і коричневими вкрапленнями надає обличчю землистий відтінок, що зіпсує весь макіяж. Крім того, якщо у вас тонкі губи, кавовий нюд ще більше замаскує ваші губи, і ви отримаєте неоднозначний ефект. А ось запорошений рожевий відтінок — те, що завжди має бути у вашій косметичці.

Коричневий і вишневий

Звичайно, такі відтінки цілком можуть існувати у вашому житті, але використовувати їх потрібно дуже акуратно, особливо темно-коричневий відтінок помади. У більшості випадків такий відтінок зливається зі шкірою і абсолютно не виділяє губи, більше уваги отримують кола під очима, навіть якщо вони слабо виражені. Жінкам з тонкими губами варто придивитися до більш насиченим і соковитих відтінків, якщо хочеться акценту на губи.

Що буде, якщо розморозити заморожений кефір - кулінарна несподіванка

вівторок, 18 червень 2024, 18:12

Зараз ми вам розкажемо одну кулінарну цікавинку. Якщо заморозити кефір, то після розморожування можна отримати сирну масу. Вона буде нагадувати вершковий сир. Якщо ви хочете провести подібний експеримент, тоді читайте далі деталі цього процесу, передаю...

А ви це знали? Чому не рекомендують кидати пельмені в окріп

вівторок, 18 червень 2024, 17:14

Як варити пельмені правильно? На це питання в кожного своя відповідь. Хтось каже, що треба кидати їх в окріп, інші дотримуються протилежної думки. У будь-якому випадку є суттєва різниця в підході, передають Патріоти України. Якщо ви раніше кидали варит...