А ви це знали? За допомогою звичайної кави можна повернути колишню свіжість темним речам

Чашечка кави, що бадьорить вранці - звичайна справа. Але далеко не всім відомо, що використовувати її можна й інакше. Не дивуйтеся, а просто спробуйте використовувати каву для прання. Результат приємно здивує, передають Патріоти України.

Виявляється, за допомогою звичайної кави можна повернути колишню свіжість темним речам. Заношені і потьмянілі вони придбають більш насичений колір і навіть повернуть первісний блиск. Єдина умова: не відправляти в машинку речі зі світлим малюнком або вставками. Цей унікальний спосіб підходить виключно для чорних і темних речей з будь-яких видів тканини.

Все інше гранично просто. Завантажуємо в пральну машинку відібрані речі, а потім додаємо пару чашок міцної кави і стираємо на щадному режимі при температурі 20С. Результат очевидний.

Оберіть корону і дізнайтеся, чим ви приваблюєте людей: Психологічний тест по малюнку

четвер, 30 березень 2023, 18:12

Якщо ви хочете дізнатися, які риси викликають у оточуючих прихильність до вас, пропонуємо пройти тест. Вибір корони на картинці дасть зрозуміти правду про свої найпривабливіші якості. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли ...

Ці дві функції даремно витрачають заряд смартфона - скоріш за все, вони вам не потрібні

четвер, 30 березень 2023, 17:55

Часто буває так, що батарея смартфона розряджається до середини робочого дня. Багато хто думає, що причина криється в непридатному акумуляторі, але це не завжди той випадок. Часто "винуватцями" швидкого розряду є налаштування, велика частина з яких зав...