А ви це знали? За допомогою звичайної кави можна повернути колишню свіжість темним речам

Чашечка кави, що бадьорить вранці - звичайна справа. Але далеко не всім відомо, що використовувати її можна й інакше. Не дивуйтеся, а просто спробуйте використовувати каву для прання. Результат приємно здивує, передають Патріоти України.

Виявляється, за допомогою звичайної кави можна повернути колишню свіжість темним речам. Заношені і потьмянілі вони придбають більш насичений колір і навіть повернуть первісний блиск. Єдина умова: не відправляти в машинку речі зі світлим малюнком або вставками. Цей унікальний спосіб підходить виключно для чорних і темних речей з будь-яких видів тканини.

Все інше гранично просто. Завантажуємо в пральну машинку відібрані речі, а потім додаємо пару чашок міцної кави і стираємо на щадному режимі при температурі 20С. Результат очевидний.

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...