А ви це знали? Залишити відкритою або закривати: Як правильно вчинити з дверцятами пралки після прання

Пральна машина зараз є майже в кожному будинку, але не всі розуміють - чи можна залишати відкритими її дверцята після прання, передають Патріоти України.

Виробники кажуть, що її потрібно обов'язково закривати, щоб уникнути травм у дітей, які можуть зацікавитися відкритою машинкою, але не всі цього правила дотримуються.

Чому дверцята залишають відкритими?

Багато господинь після прання бачать, що на стінках барабана залишається волога, тому логічно було б залишити її відкритою. Тим більше, що вода, що залишилася всередині, служить сприятливим середовищем для розмноження грибка і цвілі, від яких потім важко позбутися, а також сприяє виникненню неприємного запаху. Для кращої циркуляції повітря після прання відкривають не тільки дверцята, а й лоток для миючих засобів.

Що ж робити після прання?

Дверцята пральної машини після завершення циклу прання все-таки необхідно широко відкривати, щоб випарувати залишки вологи.

Тримайте люк і відсік для порошку навстіж дві години, а потім залишайте їх злегка відкритими на 5 см. Приміщення, в якому стоїть пристрій, має бути добре провітрюваним. Якщо в будинку маленькі діти, дверцята можна відкривати на ніч.

Тест-картинка на унікальність особистості. Виберіть малюнок, який вам найбільше подобається!

субота, 28 січень 2023, 12:10

Швидкий тест по картинці допоможе дізнатися про себе багато нової та корисної інформації. Якщо ви готові дізнатися про свою особистість правду, нехай навіть і гірку, то пропонуємо вам пройти цей тест, розроблений голландськими психологами, передають Па...

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...