А ви в списку? Названо жінок з найкращою інтуїцією - все визначає рік народження!

Чимало астрологів стверджують, що жінки, у яких розвинена ця незвична здатність, народжуються у певні роки за Східним календарем, передають Патріоти України.

Щур

Жінки, народжені у рік Щура інтуїтивно відчувають небезпеку. Їх неможливо вмовити навіть на виправданий ризик. На рівні підсвідомості вони уникають всього, що може порушити їхній фізичний чи моральний комфорт.

Тигр

У жінок Тигрів дуже цікавий напрямок інтуїції. Такі леді інтуїтивно відчувають успіх певної справи чи стосунків. Багато людей вважають їх примхливими людьми, якщо вони відмовляються від людини або процесу. Тигриці просто усвідомлюють раніше за багатьох відсутність перспективи і переривають свою участь у завідомо провальному проекті.

Коза (Вівця)

Тонкі психологи. Козам не потрібне пухке досьє та купа інформації, щоб визначити що хоче людина і на що вона здатна. Ці чарівні створіння бачать кожного наскрізь, всі таємниці. Не ставлячи зайвих питань, вони читають людей як відкриті книги.

Півень

У жінок Півнів воістину благословенний дар, від якого ці раціональні леді найчастіше відмахуються. Жінки, народжені в роки Півня, здатні інтуїтивно відчувати щасливий збіг обставин, вдалий час, зручний випадок. Шкода, що ці скептики та практики не надають значення своїй інтуїції.

Це така смакота! Як запекти м'ясо, щоб воно було соковитим - технологія без маринадів

понеділок, 6 лютий 2023, 18:38

Для того, щоб свинина вийшла м'якою і соковитою - її зовсім не обов'язково маринувати у великій кількості компонентів. Достатньо всього декілька спецій для того, щоб м'ясо мало ідеальний смак. Головне - це технологія запікання, передають Патріоти Украї...

А ви це знали? Чому не можна вішати рушники на двері і мити ними підлогу - старі забобони

понеділок, 6 лютий 2023, 18:30

Рушник оповитий мало не такою ж кількістю забобонів, як і дзеркало. Він теж вважається в народі важливим магічним предметом, оберегом від нечистої сили і символом долі, передають Патріоти України. Саме тому молодята під час весілля стають на вишитий ру...