А ви з цим згодні? Що може розповісти про жінку колір її волосся

Насправді, недаремно існує така популярна думка, що кожен чоловік віддає перевагу жінці з певним кольором волосся. Річ у тім, що, наприклад, жінка зі світлим волоссям виглядає в очах більш м’якою і поступливою, тоді як темноволоса здається більш незалежною і жорсткою, передають Патріоти України. Чи справді це так? Що може розповісти про жінку колір її волосся? Спробуймо з’ясувати.

Блондинка

Світловолоса жінка дійсно більш м’яка за характером. Їй не властиво першою вступати в конфліктні ситуації і вперто відстоювати свою точку зору. Вона добросердечна і тактовна, не злопам’ятна. Але зворотним боком медалі є її пасивність у житті і невміння боротися за свої права. Вона не надто самостійна і в багатьох питаннях нерішуча, тому завжди намагається триматися поруч з сильним і вольовим чоловіком.

Руда

У власниці сонячного рудого волосся,безумовно, є в характері якась “перчинка”. Ця жінка вкрай рідко страждає від нестачі чоловічої уваги, тому що чоловіки тягнуться до неї, немов метелики до світла. Без сумніву, вона чарівна і життєлюбна. З нею завжди весело і цікаво, тому що вона і дня не може прожити без пригод.

І найголовніше, у рудоволосої жінки гарячий темперамент, що не завжди можна розгледіти з першого погляду. Так що життя поруч з нею завжди буде дуже різноманітним, наповненим емоціями та враженнями.

Русява

Русявий колір волосся, зазвичай, належить жінці спокійній і розсудливій. Власниця русявого волосся в душі консерватор. Вона звикла жити за совістю, у неї є моральні принципи, переступати які вона точно не збирається. Як показує практика, русоволосим зазвичай непогано вдається поєднувати робочі обов’язки з сімейними, через що їх високо цінують і люблять як співробітники, так і члени їх сім’ї.

Шатенка

Володарка досить-таки твердого характеру шатенка дивиться на своє життя далеко не через рожеві окуляри. Вона раціоналіст і прагматик. А це означає, що кожен свій крок вона робить виважено та обдумано. Такий матеріалістичний склад характеру відмінно допомагає їй досягати великих висот у кар’єрі, а також позитивно впливає на особисте життя. У цій сфері шатенка легко може дати майстер-клас молодому поколінню дівчат.

Брюнетка

Найбільш цілеспрямована і непохитна представниця жінок — це, безсумнівно, брюнетка. За чорним кольором волосся, якщо він, звичайно, натуральний, зазвичай ховається холодна натура, яка безмежно себе любить. Багато чоловіків бояться брюнеток, і це невипадково.

Принцип типової брюнетки — живи згідно зі своїми бажаннями, а решту пристосуються. І дійсно, так і є. Жити на одній території з брюнеткою непросто. Вона ніколи не зважає на чужу думку і ні під кого не підлаштовується. Можливо, саме тому серед чорноволосих жінок чимало тих, хто відчуває труднощі в особистому житті.

Комбінований колір волосся

Мінливий характер зазвичай притаманний власниці комбінованого кольору волосся, як, наприклад, мелірування або інше модне фарбування. Головною особливістю характеру таких жінок є непостійність. Якщо сьогодні така жінка ласкава і поступлива кішечка, яка з захопленням дивиться на свого обранця, то завтра вона легко може перетворитися в хижачку, примхливу, зухвалу, яка не бажає грати за чужими правилами. Дивно, але саме це грає на руку жінці та часто робить її цікавою в очах чоловіків.

Загориться або отруїть вас! Що ні в якому разі не можна ставити в мікрохвильову піч

середа, 31 травень 2023, 18:10

Мікрохвильова піч - швидкий і зручний спосіб розігріти або приготувати їжу. Проте не всі знають, що можна, а що категорично не можна в ній розігрівати. "Телеграф" розповість про це детальніше, передають Патріоти України. Далеко не весь посуд можна став...

Це дійсно працює! Народний метод боротьби з колорадським жуком - замість збирання вручну

середа, 31 травень 2023, 17:09

Городники знають, що з екологічних способів 100% результат дасть ручне збирання жука з картоплі. Але цей процес забирає чимало часу та сили, а спина після великих грядок “дякую” не скаже. Є перевірений спосіб народний, який теж абсолютно знищить жуків,...