А ви зможете знайти овечку на цьому знімку? Це складніше, ніж ви думаєте!

Ентоні Тепул - професійний фотограф з 30-річним стажем. Одного разу він відправився знімати природу в Національний ліс арапахо, передають Патріоти України.

Зробивши кілька знімків, він зауважив, що пейзаж ніби рухається. Виявилося, там дійсно причаїлася овечка, яку не так-то просто побачити неозброєним оком.

Оскільки Тепул любить подібні фотозагадки, він не забув скористатися ситуацією. Сам фотограф вважає, що тих хто намагається відгадати доведеться напружитися, щоб знайти винуватицю цієї головоломки. А ви бачите овечку на цьому знімку? Не поспішайте, дивіться уважно. Загадка, дійсно, не з легких!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Як у вас успіхи? Відшукали овечку? Так?! Тоді ви справжній майстер у відгадуванні фотозагадок! Вітаємо! Якщо побачити овечку не вдалося, не турбуйтеся, ви можете відновити пошуки пізніше або заглянути вниз. Там ми залишили відповідь.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

А ось і ця крихта! Погодьтеся, сховалася вона дуже добре!


Перегній більше не потрібен: ТОП рецептів підживлення розсади - після них такий попре врожай, що втомитеся збирати

субота, 27 травень 2023, 21:30

Щоб отримувати гарні врожаї овочів та ягід, необхідно рослини вчасно підгодувати, щоб вони набрали силу та запаслися корисними речовинами. Автори YouTube-каналу "Поради біолога" рекомендують 15 найнадійніших підживлень, які сприятливо впливають на росл...

Як прибрати неприємний запах у взутті - є кілька корисних хитрощів

субота, 27 травень 2023, 21:07

Багато хто стикався з проблемою неприємного запаху у взутті. Особливо вона актуальна у спекотний період, коли ноги можуть сильно потіти. Однак є маса способів, щоб позбавитися цього мінуса і нарешті перестати почуватися дискомфортно, передають Патріот...