Ароматно та доступно: Вчені назвали чай, який вбереже від коронавірусу

Німецькі учені з'ясували, який напій допомагає знижувати активність COVID-19. Ним виявився чай на основі шавлії. Про це пише biorxiv.

Спеціалісти інкубували інфіковані коронавірусом клітини з трав'яними чаями з шавлії та коріандру. Спочатку вони доводили напої до кипіння, а потім настоювали їх протягом 2 годин за температури 60 градусів, аби забезпечити максимальне насичення води трав'яними компонентами.

Під час дослідження було виявлено, що навіть короткочасного вживання напою із шавлії достатньо, аби зашкодити поширенню коронавірусу. При цьому лікувальний ефект досягався не внаслідок загального противірусного ефекту. Вірусологи припускають, що такий засіб можна застосовувати для профілактики коронавірусної інфекції. Зараз цю інформацію опрацьовують інші спеціалісти.

З архіву ПУ. Ніколи не їжте! Це вбиває! Дієтологиня назвала "бомбу" для шлунка

вівторок, 1 грудень 2020, 23:30

Справжньою бомбою для шлунка є смажені пончики, які готують у киплячій олії, найчастіше в трансжирі. Саме трансжири в сукупності з ароматизаротами і барвниками згубно впливають на організм. Таку думку висловила лікарка-дієтологиня Олена Соломатіна в ін...

Хіти тижня. Медики назвали чотири натуральних продукти, які розріджують кров

понеділок, 30 листопад 2020, 18:00

На тлі деяких захворювань, зокрема коронавірусу, може виникнути підвищене згортання крові, а це загрожує серйозними проблемами зі здоров'ям. Щоб цього не трапилося, варто запам'ятати, які натуральні продукти покращують кровообіг, передають Патріоти Укр...