Авто не заводиться в мороз? Названо ТОП-5 причин, про які мають знати водії

Холодна пора року завжди супроводжується труднощами для автомобілістів. Запотіває скло в авто, може навіть повністю вкритися льодом, сідають акумулятори, замерзає пальне, - і це ще не всі проблеми, з якими зіштовхуються водії, передають Патріоти України.

Часто стається так, що автомобіль зовсім не заводиться. Розповідаємо, чому це трапляється.

Старий акумулятор

У холодну пору року акумуляторам важче запускатися, і, якщо він вже відслужив своє, перед зимою потрібно було його перевірити або замінити. Все, що ви можете зробити, - спробувати запустити його за допомогою стартера або інших методів.

Рівень масла

Якщо рівень масла занадто низький, у двигун не поступає достатня його кількість, і у мороз важко почати свою роботу. Таке ж відбувається, якщо мастило старе або неякісне.

Старі свічки запалювання

У морозну погоду свічки запалювання швидше зношуються. При низьких температурах важливо, щоб вони були у задовільному стані.

Замерзла вода в системі

Якщо у блоці двигуна замерзла рідина, трубки може просто розірвати. Також можуть пошкодитися радіатор, з’єднувальні патрубки тощо. Тому не забувайте перед початком холодів заливати антифриз, і головне, щоб він був якісним.

Погана якість пального

При екстремально низьких температурах заправляйте автомобіль зимовими видами палива — вони містять високий індекс цетану.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...